AFDELING HARMONIE AFDELING O. en A. NIEUWS 26 ook tot de tweede plaats gebracht, het ein digde met 2 punten verschil op het Haagse 0'55. Dames 2 wilde voor de twee eerste elf tallen niet onder doen en eindigde eveneens op de 2e plaats. Dit team heeft het grootste deel van de competitie bovenaan de rang lijst gestaan, doch de laatste wedstrijden kwa men er enige tegenslagen wat het een kam pioenschap heeft gekost. Heren 2 startte slecht en zelfs toen het op het einde ging lopen, maakte de technische commissie zich hoofd brekens over degradatie. De laatste wedstrij den wist het echter in overwinningen om te zetten en nog op te klimmen tot de 4e plaats. Bij de jeugdelftallen werd adspirantmeisjes ongeslagen kampioen in de A-afdeling, voor waar ook een felicitatie waard. Juniordames heeft de helft van de gespeelde wedstrijden gewonnen, de andere helft verloren en is 4e geëindigd. Ook juniorheren kwam niet verder dan een vierde plaats. Alles bij elkaar genomen, geen slechte resul taten voor onze afdeling en wij rekenen toch ^eker het volgend seizoen op minstens 1 kam pioen. Dat kan, als alle leden, zowel jeugd als seniores trouw de zomertrainingen blijven be zoeken. Trainer, de heer van Zelm, zal kos ten noch moeite sparen om de ploegen bij de aanvang van de nieuwe competitie in septem ber in prima conditie in het veld te brengen. Op Hemelvaartsdag, 10 mei, namen wij met 1 damessenior, 1 damesjunior en 1 meisjes adspirantenelftal deel aan het toernooi, geor ganiseerd door de Haagse sportvereniging Kranenburg. Deze 3 teams hebben er voor ge zorgd dat onze prijzenkast te klein wordt. Met twee le en een 2e prijs kwamen zij naar Schiedam terug. Damessenioren behaalde een 2e prijs door 3 van de 4 wedstrijden te winnen. Juniordames wist een mooie beker als le prijs in haar afdeling in de wacht te slepen, door alle vier wedstrijden te win nen. Adspirantmeisjes behaalde eveneens een le prijs. Vermeldenswaard bij dit team waren wel de vier overwinningen allen zonder te- genpunt. De actieve jeugdcommissie van onze afdeling stelt alles in het werk om het volgend seizoen alle afdelingen compleet te maken. V ij mis sen momenteel alleen nog een adspirantjon- gensteam. Zijn er misschien nog onder de ouderen die hun zoon willen laten handbal len? De leeftijd voor deze pupillen moet zijn van 12 tot en met 14 jaar en zij spelen 's zater dagsmiddags. Kan deze hoop werkelijkheid worden dan zullen wij het volgend seizoen starten met 9 elftallen. Zet hem op. Het bestuur geeft U alle gewenste inlichtingen. A. J. Boer, secretaris. Geheel onverwachts is op 20 mei j.l. overle den ons lid J. Pijl. De heer Pijl is bijna 18 jaar lid geweest van onze Harmonie. Op de repetitie werd de heer Pijl herdacht door één minuut stilte in acht te nemen. Bij de teraardebestelling op zaterdag, 26 mei 1956, werd door het bestuur en vele leden de laatste eer aan de overledene bewezen, terwijl de dirigent der Harmonie, de heer J. F. Pala, enige woorden ten afscheid sprak. De nagedachtenis aan de overledene zal steeds in onze herinnering voortleven. Namens Dirigent, Bestuur en Leden Harmonie Wilton-Fijenoord. Met een „knalavond" heeft O. en A. afscheid genomen van het seizoen 1955-1956. Aange kondigd op de programma's als „O. en A.- allerhande" is dit slot een daverend succes geworden. Er is gelachen op een manier, die af en toe het ergste deed vrezen: visioenen van ziekenwagens naar diverse ziekenhuizen voor opname! Het programma vermeldde de navolgende nummers: 1. Aankondiging de Heer F. Vos 2. JossyenCo. zangduo (dame en heer) 3. de Willanty's accordeon (2 dames) 4. Trio Rap Xylophoon 5. Trio X (voorh. komische liedjes en Notenkrakers) schetsen 6. Netty van Arnhem jodelliedjes 7. W.F. Music Boys Dit gevarieerde programma werd door de ar- listen met veel élan gebracht en zo kwam men met Jossy en Co. in diverse landen terecht door middel van voor deze landen kenmerken de volksmuziek. Dit nummer werd bijzonder op prijs gesteld door het publiek. De Willanty's waren de gangmakers voor de samenzang. In speciale belichting bracht het Trio Rap zijn prettige xylophoonnummers. Het Trio X meer bekend onder hun andere naam - de Notenkrakers - behoeft geen verdere aanbeveling. Wij zouden hen alleen nog willen vragen om een bepaald soort verzekering af te sluiten voor hun publiek: lachkrampen kunnen mis schien op de duur blijvende narigheden be zorgen. De jodelliedjes van Netty werden goed ge-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 28