IN HEIDEBAD Regen en wind kan ons niet deren, wij zijn vrijen dat is fijn NIEUWS 8 Het jaarlijks redactioneel bezoek aan onze vakantievierende werknemers in Heidebad vond dit jaar plaats op dinsdag 6 augustus. Om niet al te veel uit de toon te vallen was er gezorgd voor enkele korte perioden zonne schijn afgewisseld met hele kleine donder-, regen- en hagelbuitjes. Deze moesten mee genomen worden naar Epe. Vanzelfsprekend hebben wij de d.-, r.- en h.-buitjes onderweg stiekum losgelaten en de korte perioden zon neschijn naar Heidebad getransporteerd. In het vakantiecentrum was het merkbaar, dat de lichte verbetering in de weersomstan digheden in het algemeen toch wel van in vloed is op vakantiehoudende mensen. Wij hebben wel eens gesproken met werkelijk on aandoenlijke knapen (t.o.v. het weer). Die hadden altijd pret! Die durfden bij een plens bui nog geintjes te debiteren en met opti misme te verkondigen, dat „er toch weer zon zou komen". Maar sommigen hebben het echter op zeer slechte dagen kwaad met de kinderen. Een reden te meer om er dus aan te denken voor zulke dagen enkele prettige gezelschapsspel letjes mee te nemen, liefst een paar nieuwe. Op de tocht langs de huisjes troffen we in Calluna baas Staub en familie aan en daar begon dan ook voor de redactie de taak en wel op verschillende manierende nieuwsgierig heid bevredigen en het op tactische wijze ver mijden van al te veel edelmoedig aangeboden koppen koffie en andere lafenissen. Meer malen hebben de redactieleden zich onder ling afgevraagd of zij er nu werkelijk zo dors tig en hongerig uitzien. Beste vrienden in Heidebad nogmaals: de eerste 25 gaat, maar heus dan moeten we toch minderen hoor! Neem ons dat niet kwalijk. Wij lopen op zo'n dag wel door, maar zijn niet „doorlopend" De familie Staub had het reuze best naar haar zin, maar hadden wat het weer betrof een slechte eerste week achter de rug. Dat het een algemeen gedeelde smart was deed het wat minder erg aanvoelen. Twee jonge doch ters hadden op de bonte avond bepaald succes gehad met hun optreden, maar als echte „ar- tisten" praatten zij daar niet over. In de Zwaluw was er conferentie en wel bui ten, in de zon. Daar was de familie Dröge, die in de Kievit logeerde op bezoek bij de familie De Wolf en we troffen daar ook de familie Vervolg op pag. 12) „Nou, zegt u het maar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 10