B.V.K., DAT BETEKENT: Bedrijfsvakantiekampwerk 13 NIEUWS gezellig samenzijn vind ik fijn." Ook de heer Dekker verdiept zich in herinne ringen uit en vergelijkingen met vroeger da gen en kwam tot de conclusie, dat er veel ver anderd en verbeterd was. „Jammer is het, dat er zo moeilijk weer eens „een andere vaarroute gevonden kan worden," vond de blijkbaar nog steeds naar avonturen verlangende heer Dekker. Ook in de spontaan geschreven brieven lazen wij enkele zinnen, die de moeite van het over nemen ten volle waard zijn. Zo lezen wij in een brief uit Rotterdam „Ik was op de laatste bootreis van dit jaar „aan boord en het is een onvergetelijke dag „geworden voor iedereen. Men was vol lof „over alles: het schip, de bediening en vooral „ook de muziek. Wat hebben deze jongens „hun best gedaan de hele dag door. Zo'n echte „Wilton-Fijenoord stemming De familie V. uit Schiedam schrijft o.m. „Woensdag 25 juli was een prachtdag en ook „hartelijke dank aan alle dames, die met „grote liefde en hartelijkheid hebben mede gewerkt." „Wij hebben er samen heerlijk van genoten" staat in een epistel van mevrouw A. Mejuffrouw A. van A. uit Rotterdam zegt: „Ook alle lof voor de muzikanten en voor hen „een extra applaus. Wij hebben weer volop „genoten; jammer dat het jaar zo lang „duurt De heer C. S. zond een dichterlijke dankbe tuiging, waarin hij betoogt, dat het leven voor de ouderen onder ons nog niet zo kwaad is, vooral tijdens zo'n prettige boottocht. Tenslotte was de heer Platje gaarne bereid het zijne ervan te zeggen. Hij had één der tochten als genodigde meegemaakt en was bijzonder tevreden over de organisatie aan boord, de gezelligheid en de vaarroute. Op merkelijk vond hij het, dat de zomer van 1956 was gereserveerd voor de 3 tochten van de oud-werknemers. (Wij hopen, dat hij het ver schijnen van dit blad deze uitspraak inmid dels zal zijn gelogenstraft door een mooie augustus-zomer. De heer P. had vele oude kennissen ontmoet en moest menig humoristisch voorval uit het verre verleden aanhoren, hetwelk hem allang was ontschoten. Het viel hem tevens op, dat de vele, vitale oud-werknemers en hun dames zo uitbundig hebben genoten van de boot tocht. Door het mooie weer was men in staat om op vele plaatsen heerlijk rustig te zitten en het Hollandse landschap te bewonderen. Het keurig vastgestelde en gehanteerde tijdschema zorgde voor een vlot verloop bij vertrek en aankomst. Hiermede zijn we dan wederom aan het einde van het verslag over de 3 tochten. Wij hebben aan de hierboven vermelde spontane en enthousiaste uitlatingen weinig toe te voegen en menen een vrij duidelijk beeld te hebben gegeven van hoe en wat er door onze oud werknemers wordt gedacht en gesproken over de boottochten in 1956. Velen hebben het tevens gewaardeerd, dat onze directie in de personen van de heren C. J. A. van Daalen en Ir. J. E. Woltjer (de heer Ir. B. Wilton was met vakantie) gele genheid heeft gevonden enige tijd aan boord te zijn. o Voor de mooie bloemen en het telegram, welke wij van oud-werknemers ontvingen uit. erkentelijkheid voor de hun geboden boot tocht, zeggen wij langs deze iveg gaarne dank. De Directie. Als u deze regels onder ogen krijgt, zit voor het merendeel van de W.F.-gemeenschap de vakantie er weer op. Zoals u weet wordt er elk jaar voor die jongens, die hun vakantie niet op een andere wijze kunnen of willen door brengen, een bedrijfskamp georganiseerd. Dit jaar vormde daarop geen uitzondering, terwijl het ons tevens iets nieuws bracht. Voor het eerst in de kampgeschiedenis wer den er twee kampen geprojecteerd. Voor de jongens van 15 -17 jaar een tentenkamp in „Heidebad" en voor de 17- en 18 jarigen een zeilkamp wat verderop in Langweer (Fries land). Tentenkamp „Heidebad" Na het voorbereidende werk was het op zater dagmorgen 23 juni zover, dat we om 8 uur met 45 jongens en 4 man leiding een E.V.A.G.- bus bestegen, om - met gezwaai en goede raad gevingen van diegenen, die ons uitgeleide de den - de Vlaardingerdijk op te toeren op weg naar ons bekende vakantiecentrum. Natuurlijk werd de traditionele pleisterplaats „De Barneveldse Kip" niet vergeten. En na de onderbreking van de reis daar, konden we om ongeveer 12 uur beginnen met de opbouw van ons kamp, waar we 10 dagen zouden ver blijven.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 13