INHOUD J NIEUWS 28 was de deelname vooral bij de kinderen zeer groot. Bij de dames en heren kregen we de zelfde clubkampioenen als het vorige jaar. Bij de jongere leden deden zich enige ver schuivingen voor. Voor het komende jaar worden de klassementsproeven in een nieuwe vorm gegoten. Bij de kringcompetitie van de Z.R.O., waar voor onze vereniging ieder jaar inschrijft, werden geen grootse daden verricht. Toch zullen wij het volgend jaar wederom van de partij zijn omdat in deze wedstrijden veel routine wordt opgedaan. Het buitenbad aan de Havendijk is nu defini tief gesloten en volgend jaar gaan wij naar het nieuwe bad in Kethel. De opkomst in het buitenbad was dit jaar zeer slecht. Hopelijk werkt volgend seizoen de zomer mee, dan kan er in het buitenbad wat meer getraind wor den voor komende wedstrijden. Showzwemmen en figuurdrijven Onze damesploeg is in het afgelopen jaar weer bijzonder aktief geweest en gaf uitvoe ringen op onze zwemfeesten, terwijl ook enige malen uitnodigingen werden ontvangen van andere verenigingen o.a. ter gelegenheid van de opening van het Bosbad te Hoeven (N.Br.) en de gala-avond van de Olympische ploeg in het Kolpabad te Vlaardingen. Van de gelegenheid welke dit jaar bestond om de Amerikaanse keurploeg aan het werk te zien, hebben enige van onze damesleden gebruik gemaakt. Deze demonstraties en de lessen, welke door de Amerikaanse meisjes werden gegeven, waren zeer leerzaam en onze training voor show- en kunstzwemmen zal dan ook gewijzigd worden. Wij hopen hierdoor het peil van onze ploeg te verhogen. Waterpolo Hier werden door ons zevental geen bijzon dere prestaties geleverd. In de zomercompe titie eindigde het op de laatste plaats met slechts één gewonnen wedstrijd. Dit slechte resultaat is grotendeels het gevolg van een onvolledige opkomst bij de wedstrijden. Laten wij hopen, dat dit in de toekomst niet meer zal gebeuren. De vriendschappelijke wedstrij den geven een beter resultaat te zien. Met wisselend succes werd gespeeld tegen Shell, R.E.T., Hermandad en C.W.P. Voor de waterpolo-training, welke gehouden wordt op zaterdagmiddag van 13.30 tot 14 uur, hebben zicli enkele nieuwe leden aange meld en wij hopen in de komende zomer competitie met twee zeventallen te starten, maar dan moet er regelmatig en intensief ge traind worden. Verder wensen wij directie, hoofdbestuur en alle leden van onze vereniging een gelukkig Nieuwjaar. Het Bestuur. Decembernummer 1956 Ik leef (gedicht) omslag pag 2 Artikel van de Directie pag. 1 De Muizenzalpag. 2 Het bevroren slootje(foto) pag. 5 Nieuwjaarswens van de redactie pag. 7 Sociale Rubriek Bezoek aan tandarts gedurende werktijdpag- 7 Rectificatiepag. 7 Wat zal 1957 ons brengen? pag. 8 Dankbetuigingenpag. 8 Wijziging Man-nummers pag. 9 Werfpostdienst te Schiedam pag. 10 V eiliglieid Hebben wij in 1956 wel zo vei lig gewerkt? pag. 11 In Memoriam pag12 Willy Wiltonfondspag. 12 Beter wonenpag. 12 Ideeënbus pag. 14 Kankerbestrijding pag. 16 Aanschouw de wetenschap in actie pag. 16 Vereniging W.Fpag. 17 Afdeling Biljartpag. 18 Afdeling Bridgepag. 18 Eerst de waterhoentjesdan de meeuwen (foto) pag. 19 Afdeling Dameskoorpag. 19 Afdeling Duivensport pag. 19 Afdeling Handbal pag. 20 In afwachting van de lente foto) pag. 21 Afdeling Harmoniepag. 22 Afdeling Hengelsport pag. 22 Afdeling Klaverjaspag. 23 Afdeling Mannenzang pag. 23 The W.F. Music Boys pag. 24 Afdeling O. en Apag. 24 Afdeling Philateliepag. 25 Afdeling Schaken pag. 25 Afdeling Tafeltennis pag. 26 Afdeling Tennispag. 26 Afdeling Voetbalpag. 26 Afdeling Zwemmenpag. 27 Inhoud pag. 28 George Hendrik Breilner, omslag pag. 3 Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter L. Giphart I J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 30