INHOUD ~N OFFICIËLE ME0ËDEL1INGEIN V. Foto van de maand: Maartnummer 1957 Officiële medelingen Van de Ondernemingsraad, omslag pag. en binnenwerk pag. Enkelschroef turbine vrachtpas sagiersschip Dinteldijkpag. Sociale Rubriek Bekendmaking vakantie 1957 pag. Willy Wilton-Fondspag. Tandheelkundige verzorging pag. Personaliapag. Contact-middagen voor oud- werknemers pag. Instituut voor Scheepvaart en Luchtvaart Rattenbestrijding pag pag. Centenvereniging voor blinden pag. pag. pag. pag. pag. pag. Dankbetuigingen In Memoriam Werf bezoek Bent u altijd eerlijk? Willy Wilton-Fonds Enige interieur-opnamen van de Statendampag.*s 10 en 11 Veiligheid Victor zegt: pag. 12 Soms veel gekakelmaar geen eierenpag. 12 Loutering gedichtpag. 13 Loterij pag. 13 Zwaargewichtenpag. 13 Een verzoek van de Redactie pag. 14 De Kinderboot Spelletjes voor een partijtje pag. 15 Toekomst voorspellen pag. 15 Sardientje pag. 15 Paulus bedwingt een leeuw pag. 16 Madeliefjes mag je plukken pag. 17 Kruiswoordraadselpag. 18 Ra, rapag. 18 Pardoes tekeningpag. 18 Vereniging W.F. Afd. Dames- en Herenkoor pag. 19 Afd. O. en Apag. 19 Afd. Philateliepag. 20 Afd. Schakenpag. 20 Afd. Tennis pag. 20 Jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken VAN DE ONDERNEMINGSRAAD Op 29 januari, 4 en 27 februari hebben vergade ringen van de O.R. plaats gehad. In deze vergade ringen zijn o.a. de navolgende punten behandeld: Voor de leden van de O.R. zal een 3-daagse bijeenkomst worden georganiseerd, welke ten doel heeft, het goede onderlinge gesprek te bevorderen. Naar aanleiding van het indertijd van de groeps- commissie Koperslagers ingekomen voorstel tot oprichting van een fonds, waaruit aan uitgetrok- kenen uit de Ziektewet een ondersteuning zou kunnen worden verleend, is besloten de bijdrage van het Willy Wilton-Fonds van 0,02 te verho gen tot 0,08. Door deze verhoogde bijdrage is het mogelijk een reserve te vormen, terwijl daaruit tevens de hogere bedragen aan steunverlening kun nen worden bestreden. Daarnaast wordt dan de mogelijkheid geopend, uitgetrokkenen uit de Ziektewet waar nodig te helpen. Verwezen wordt naar het artikeltje over het Willy Wilton-Fonds in dit nummer. In verband met het beëindigen van de dienstbe trekking van de heer Collé (afdeling lassers) en de heer Teunissen (afdeling bankwerkers Rotterdam) zal zo spoedig mogelijk een verkiezing van nieuwe leden worden gehouden. Een commissie is benoemd, die een onderzoek zal instellen naar de bezetting van de kantines. Dit hangt samen met het gebruik van onze kantines door personeel van onderaannemers. In deze com missie werden gekozen: R. Rlommers, R. E. M. Collé en W. Poldervaart. De heer Collé heeft inmiddels de dienstbetrekking beëindigd, zodat een ander lid van de O.R. zal worden aangewezen. In verband met een opmerking over de gevolgde procedure bij het beleggen van de vergadering op 4 februari 1957, is medegedeeld, dat de directie meent te allen tijde de O.R. op de hoogte te moeten kunnen brengen van bepaalde beslissingen, zodat in een dergelijk geval de daarvoor volgens het reglement beschikbare tijd van convoceren niet in acht kan worden genomen. Deze maatregel was op 4 februari noodzakelijk. Een commissie is ingesteld, die een overzicht zal maken van de problemen, die samenhangen met de vakantieregeling. Vervolg op pag. 4) Aattvang beproevingen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 2