AFDELING ZWEMMEN 23 NIEUWS WETTELIJKE AANSPRAKELIJKHEID De Directie brengt onder de aandacht van het personeel, dal het in verband met de bepalingen omtrent wettelijke aansprakelijkheid van de werkgever niet toegestaan is zich voor dienstge bruik van eigen motorvoertuigen (auto mobiel, motorfiets, bromfiets, scooter e.d.) te bedienen, tenzij dit uitdrukke lijk met de werknemer is overeengeko men en voor verzekering wordt zorg gedragen. Als dienstgebruik worden niet be schouwd de ritten van huis naar het werk en omgekeerd. April 1957 De Directie loond met een gratis schaakklok voor elk tien tal, terwijl wij automatisch promoveren, resp. naar de le en de 3e klasse. Dat wij zeer verheugd zijn, zal ieder begrij pen. In ons verenigingsbestaan is dit resul taat een topprestatie als nimmer tevoren. We hebbc 511 cle overwinningen niet ca deau gekregen. Elke speler heeft zijn beste beentje voorgezet en,natuurlijk, soms had den we pech, soms ook geluk. Maar deze fac toren verder buiten beschouwing gelaten kunnen we toch zeggen, dat we door beter spel en meer uithoudingsvermogen de eerste plaats hebben bereikt. Uiteraard zal er in de hogere klassen nog meer van ons gevergd worden, doch wij zijn vastbesloten onze posities te handhaven. Zijn er onder de lezers wellicht nog schakers, die ons in dit streven willen steunen, zij zijn van harte welkom. Straks in het nieuwe schaakseizoen hopen we met nog een 3e tiental aan de competitie deel te nemen, zó, dat er twee tientallen in Schie dam en één tiental in Rotterdam zullen uit komen in de Bondswedstrijden. Intussen bou wen we voort aan een 4e tiental, waarvoor we nog een stuk of vijf spelers behoeven. Wie doet er mee? J.v. M. Op de laatst gehouden Algemene Ledenverga dering en de daarop volgende bestuursverga dering werd het bestuur als volgt samenge steld Voorzitter: Deze functie zal voorlopig worden waargenomen door de 2e voorzitter A. Kraaijeveld. Penningmeester: A. Kraaijeveld. Secretaris: H. J. Tamminga. T.C. secr.: J. v. d. Munnik. P.C. secr.: H. Rosendahl. Comm.: Mej. A. M. van Arnhem, W. Kruijs, K. Broeshart. ONDERLING ZWEMFEEST IN SCHIEDAM Op 23 maart was de afdeling zwemmen met een uitgebreid wedstrijdprogramma wederom in het Sportfondsenbad. Om de fraaie prijzen - waaronder enkele be kers door de directie beschikbaar gesteld - is fraai en hardnekkig gestreden en vanzelf sprekend heeft elke groep in deze grote af deling ruimschoots haar deel bijgedragen. De heer A. Kraayeveld sprak een woord van welkom en weldra was de strijd in volle gang. Zowel bij de oudere, als bij de jonge deelne mers is op faire en enthousiaste wijze slag geleverd en er werden goede tijden gemaakt. Verschillende namen van winnaars hebben al een zeer bekende klank. De persoonlijke nummers werden in vlot tempo afgewerkt en de beide estafettenum mers - familie- en bedrijfsestafette - brachten het publiek tot luidruchtige aanmoediging voor hun favorieten. Het figuurdrijven - wederom een geslaagd nummer - werd door de inleiding van de heer Garnaat verduidelijkt. Een beter begrip van de vele factoren, die voor een goede beoor deling van deze prestaties van invloed zijn, zal bij het publiek zeker ontstaan zijn. In alle rust werden de nummers prima afge werkt, waarbij de min of meer rumoerige, maar onvermijdelijke wedstrijdsfeer plaats maakte voor stille aandacht en weldadig aan doende rust. De dames werden met een zeer hartelijk applaus beloond. Een polowedstrijd tussen Shell en W.F. besloot dit geslaagde zwemfeest. In een spannende, sportieve wedstrijd werd Shell met 3 - 2 overwinnaar. Hieronder volgen de uitslagen: 50 m schoolslag dames: 1. M. de Held 44.0 sec. 50 m schoolslag huisvrouwen 1. Mevr. Dries 54.6 sec. 50 m schoolslag heren: 1. R. Bijloo 38.2 sec. 50 m rugslag dames: 1. W. Spijkhoven 40.0 sec. 50 m rugslag heren: 1. R. Bijloo 35.0 sec. 50 m vrije slag dames: 1. W. Spijkhoven 33.9 sec. 2. M. de Held 35.0 sec.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 25