JUBILARISSEN VAN DE MAAND G. v. d. LINDEN J. G. HONCOOP A. SCHIPPERS Ketelmaker Roker Baas afd. Kokers 40 jaar 25 jaar 25 jaar erop dat onze leden van deze soepele regeling geen misbruik zullen maken. De volgende indelingen zijn gemaakt: Voor de jongens en meisjes die op dinsdag en zaterdagavond zwemmen per slag 25 meter, verdeeld in leeftijdsgroepen van 6 t/m 9 jaar; 10 en 11 jaar; 12 t/m 14 jaar. Als leeftijd wordt genomen die op 1 januari 1957. Voor de maandagavond-leden en voor leden welke niet aan de training op maandag deel nemen wordt onderscheid gemaakt in leden met- en zonder startvergunning. Met startvergunning zwemt men voor elke slag 100 meter. Zonder startvergunning zwemt men voor elke slag 50 meter. De clubkampioenen ontvangen een diploma. De eerste uit het totale klassement ontvangt een vaantje. De kampioenschappen beginnen met: Schoolslag op maandag 6 mei, voor de kinde ren op 7 en 11 mei. Rugslag op maandag 20 mei, voor de kinde ren op 21 en 25 mei. Vrije slag op maandag 3 juni, voor de kinde ren op 4 en 8 juni. Zorg dus op bovengenoemde cluburen aan wezig te zijn, het bespaart ons een hoop extra werk en tijd. Het nieuwe buitenbad „Groenoord" te Kethel. We staan met één been in de zomer en dit be tekent voor onze vereniging dat we weer ons clubuur in het buitenbad krijgen. Dit jaar gaan we naar het nieuwe bad in Kethel. De officiële opening vindt plaats op zaterdag 11 mei a.s. Ons clubuur, hetwelk vermoedelijk zal vallen op de woensdagavonden, gaat in diezelfde week al in. Ook al is het niet zulk mooi weer op onze clubavonden, komt toch naar het bad toe, we kunnen dan op de gras velden een conditie-training houden. Het bad ligt aan de hoofdweg naar Kethel- Tuindorp, direct achter de Blauwe Brug, Vanuit Vlaardingen is het bad te bereiken via de nieuwe sportvelden van S.V.V. en Her mes of via de Kethelweg. Hopelijk werkt de zomer mee, we kunnen dan in het nieuwe bad nog een gezellig uurtje doorbrengen. J. v. d. M. Figuurdrijven en showzwemmen. Zeer onverwachts is onze trainer, de heer Garnaat, gekozen als lid van de Commissie voor Kunstzwemmen K.N.Z.B. Met genoegen heeft de heer Garnaat deze functie aanvaard. Wij wensen hem veel succes. De Z.A.R.-Kunstzwemshow. Op zondag 3 maart hebben onze showzwem- sters de première van de Z.A.R.-kunstzwem- show 1957 bijgewoond in Amsterdam. Met grote belangstelling werden door onze da mes de prestaties van één van Nederlands beste ploegen gadegeslagen. Vooral de altijd weer originele vondsten van de leidster Mevr. Armbrust werden zeer gewaardeerd. Wij ver trouwen dat onze dames hun kennis hiermede hebben verrijkt en dat dit uiteindelijk mag leiden tot een verbetering van onze show zwemploeg. A. v. d. M.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 27