Koninklijke Onderscheidingen AVa) NIEUWS De lieer J. C. van Breda, brander van beroep en sinds jaren werkzaam op onze werf te Rotterdam, vierde op 23 maart j.l. zijn 40-jarig dienstverband bij onze maat schappij. Naar gewoonte werd hij met zijn echtgenote door de directie in de directie-kamer ontvangen, en toegesproken waarbij hem de gebruikelijke enveloppe plus Wilton- Fijenoord-oorkonde overhandigd werd. Maar hiermede was deze korte, intieme plechtigheid nog niet geëindigd. Hem was namelijk door Hare Majesteit de Koningin de ere-medaille in brons van de Orde vanOranje- Nassau toegekend en deze onderscheiding werd hem - namens de Burgemeester van Rotterdam, in welke ge meente de jubilaris woonachtig is - opgespeld door lr. J. E. Woltjer. Diens collega, Ir. B. Wilton en enkele chefs gaven door hun tegen woordigheid blijk van be langstelling. J. C. van Breda D e heer G. van der Linden, van beroep ketelmaker en de laatste jaren werkzaam op onze werf te Rotterdam, vierde op 13 april j.l. zijn 40-jarig dienstverband. Hij werd met zijn echtgenote in de directiekamer van ons hoofdkantoor ontvangen en door de heer Ir. J. E. Woltjer - mede namens diens collega's - toegesproken waarbij de bekende enve loppe en oorkonde niet wer den vergeten. Maar ook hier was de taak van de heer Woltjer nog niet ten einde. Bij Koninklijk Besluit was namelijk aan de jubilaris de ere-medaille in brons, behorende bij de Orde van Oranje-Nassau toege kend. De model-onderschei ding werd uitgereikt namens de Burgemeester van Rotter dam en de draagmedaille ontving de heer van der I,in den van onze directie. G. v. d. Linden Op 17 april, juist op de dag dat hij 65 jaar was gewor den en dus de pensioenge rechtigde leeftijd had be reikt, werd de heer C. J. van Meurs, chef van de ma gazijn-administratie, verzocht in de directiekamer te wil len komen. Hier bevonden zicli de heer Woltjer met en kele leden van de staf en zij - die zulks nog niet gedaan hadden - feliciteerden de jarige met het bereiken van de bekende mijlpaal. In eerste instantie was dit toch niet de opzet en lag aan het verzoek „even in de directiekamer te komen" dus een andere reden ten grondslag. Ook de heer van Meurs - die 38 jaren in ons bedrijf werk zaam is geweest - was namelijk met een onderscheiding begiftigd en hem werd de tot de Oranje-Nassau-Orde behorende ere-medaille in goud - namens de- Burgemees ter van Rotterdam - opgespeld door de heer Woltjer, die - ook uit naam van zijn collega's - enkele hartelijke woorden sprak. Het was spijtig dat mevrouw Van Meurs niet aanwezig kon zijn. De redactie van dit blad biedt vanaf deze plaats de gedecoreerden haar gelukwensen aan. C. J. van Meurs

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 9