25 VJ§) NIEUWS AFDELING BRIDGE Jaarverslag 1957 ■■■et jaar dat thans ten einde loopt is voor I onze afdeling weer onverdeeld gunstig geweest en wij gaan het nieuwe jaar in met een ledental van 59. Wij hadden in 1957 weer de traditionele ontmoe tingen, uit en thuis, met de ons bevriende Bridge club van „Te Werve" en hoewel wij ook nu weer in beide wedstrijden het onderspit moesten delven, blijft er van deze ontmoetingen - als steeds - grote bekoring uitgaan. Niettemin zullen wij in 1958 eens ons beste been tje moeten voorzetten, opdat we eindelijk de kan sen kunnen doen keren. Dan was er weer de gebruikelijke Paas-drive, waar vanzelf heel wat eieren aan te pas kwamen. Voorts werd op woensdag, 18 december, het jaar besloten met de Kerstdrive, welke wat de at tracties betreft wel zo ongeveer aan de spits blijft staan. Want, weet u, niemand ging zonder prijs naar huis en zelfs de minste prijs was nog altijd ruimschoots het meenemen waard Wij spreken de hoop uit, dat ook in het komende jaar dezelfde prettige, gezellige sfeer en geest in ons verenigingsleven mogen blijven heersen en wij besluiten met onze beste wensen voor 1958 aan de directie, het hoofdbestuur en alle afde lingsbesturen onzer vereniging. Het Bestuur. DAMESKOOR Jaarverslag 1957 ij het afsluiten van het ver enigingsjaar willen wij u een kort overzicht geven van hetgeen wij met ons koor heb ben verricht. Op 12 april 1957 gaven wij met medewerking van het Mannenkoor IV.Fen het Kralingse Orkest met Bram Boelee en solisten een con cert in de Grote Kerk te Schiedam. Op 11 mei 1957 werden wij door de Rotterdamse Post Harmonie uitgenodigd om met deze Harmo nie en Apollo's Mannenkoor een jubileumconcert te geven in de Rivièrahal te Rotterdam. Dit con cert is zeer goed geslaagd. Op 13 juni 1957 zijn wij met ons koor naar het Sanatorium Beekbergen gegaan om aldaar een concert te geven, hetgeen door de patiënten zeer op prijs werd ge steld. Tevens hebben we er een gezellige uitgaansdag van ge maakt. Op 6 juli 1957 werden wij door het Vakantie-Comité te Oostvoorne uitgenodigd om met het Mannen koor W.F. en de Harmonie IV.F. een concert te geven voor de va kantiegangers in het vakantiecen trum de Kruin in ger Gors aldaar. Op 30 november 1957 werkten wij mede aan de jaarlijkse reünie- van Bedrijfskoren, uitgaande van de Bedrijfsfederatie, ditmaal ge houden in het gebouw Arcade aan (Vervolg op pag. 26) AFDELING DUIVENSPORT Jaarverslag 1957 et vliegseizoen 1957 was - wat de weersgesteldheid betrof - iets gunstiger dan dat van 1956, hetgeen een beter verloop der wedvluchten tot resultaat had. Over het behalen van kampioenschappen kan helaas niet meer ge sproken worden, daar de duivensport te duur wordt, waardoor velen deze liefhebberij om financiële redenen moeten beëindigen. Hoe dan ook, op de laatst gehouden vergadering werden de prij zen aan de diverse winnaars van onze concoursvluchten (startplaats St. Quentin in Frankrijk) uitgereikt. Werd enerzijds deze vergade- irng besloten met een gezellige feestavond, anderzijds kwam men tot het besluit de afdeling te ontbinden daar door de hiervoren reeds aangehaalde reden het ledental te veel terugliep. Na dank gebracht te hebben aan het hoofdbestuur voor de ontvangen hulp, sprak het afdelingsbestuur de hoop uit dat mettertijd de mogelijkheid om duiven te houden voor velen weer financieel moge lijk wordt en zij wenst een ieder en wel speciaal de duivenliefhebbers van Wilton-Fijenoord een voorspoedig 1958. AFDELING HANDBAL Jaarverslag 1957 I u we aan het einde van 1957 een overzicht maken van onze afdeling, zien we terug op een jaar, dat ons 4 kampioen- I schappen en 2 promoties opleverde. In de veldhandbalcom- petitie behaalde ons le herenelftal het kampioenschap in de districts 2e klasse, kwam door de promotiecompetitie heen en promoveerde naar de le klasse. Op de helft van deze veldcompetitie werd door hetzelfde team het kampioenschap zaalhandbal van de afdeling Rotterdam behaald met automatische promotie naar de districts 2e klasse zaalhandbal. Ook de jongsten van onze afdeling, de meisjes-adspiranten, wisten zowel in de veld- als in de zaalcompetitie, de hoogste plaats te berei ken. Daar zij echter in de hoogste klasse van de afdeling uitkwamen en promotie naar de districtsklasse bij de jeugd niet mogelijk is, moesten zij voor de competitie 1957 - 1958 weer in dezelfde klasse starten. De grootste helft van deze meisjes had de leeftijd van junior bereikt en ging naar deze categorie over. Het opgeven van een meisjes-adspirantenteam was hierdoor niet mogelijk. Voor de veldcompetitie 1957 - 1958 zijn wij gestart met 2 dames- seniorenteams, 3 heren-seniorenteams, 1 juniormeisjes- en 1 junior- jongensteam. Ook voor de zaalhandbal zijn deze zelfde teams in geschreven. Nu de eerste helft van deze veldcompetitie achter de rug is, hebben wij alweer een kandidaat voor een e.v. kampioen-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 27