Maak er een boek van! vJ Afdeling Zwemmen 21 (jf|) NIEUWS De Water po/o-wintercom petitie. De tweede competitiewedstrijd tegen R.Z.C. 4 werd door ons verloren met 3-1. Kort na het beginsignaal maakte onze rechtsach ter, H. Driessen, het eerste doelpunt; direct hierna maakte R.Z.C. 4 de gelijkmaker door een fout van onze keeper. Voor de rust maakte R.Z.C. 4 nog een doelpunt en nam hierdoor met 2 - 1 de lei ding. Na de rust verhuisde M. Geeratz van de achterhoede naar de linksvoorplaats, terwijl de Bruyn linksachter ging spelen. De verdediging werd hierdoor hechter, desniettemin werd door een fout in de verdediging de stand 3-1. Een terugspeelbal van de midachter ging met een keu rige boog over de uitgezwommen keeper heen, zo dat de bal in het verlaten doel terecht kwam. M. v. Wijk opereerde op de midvoor plaats en ontdekte dat het niet eenvoudig is om in gedekte positie een schot op het doel te lossen. Een van de nieuwe waterpolospelers J. Schipper, was als rechtsvoor opgesteld doch kon zich aan het spel- beeld nog niet geheel aanpassen. De Bekercompetitie. In de voorronde van de bekercompetitie moest ons zevental het tegen de R.E.T., Hermandad, Maas en L.A.C. opnemen. De wedstrijden zijn deze maand gespeeld; een zeer zware opgave, daar deze verenigingen alle één of twee klassen hoger spelen dan ons zevental. In het volgende nummer zullen we de resultaten bekend maken. Met 5 - 3 werd de bekerwedstrijd tegen R.E.T. verloren, na met 2 - 0 te hebben voorgestaan. Ons zevental was versterkt met R. Bijloo en J. Krab bendam, welke nog in militaire dienst zijn. R. Bijloo zorgde voor de eerste twee doelpunten, terwijl M. Geeratz het derde doelpunt voor z'n rekening nam. De 5 - 3 nederlaag is zeker geen schande tegen het beter spelende R.E.T. De ge hele wedstrijd werd gespeeld in een prettige sfeer en onder goede leiding. Legitimatie kaarten. De K.N.Z.B. heeft bepaald, dat met ingang van 1 januari 1958, waterpolospelers en -speelsters in het bezit moeten zijn van een legitimatiekaart voor zien van pasfoto. De kaarten worden door de polo-secretaris aan de betreffende leden uitge reikt. Wij raden de polospelers aan in de komende Evenals vorig jaar bestaat ook nu weer de gelegenheid om Uw W.F.-Nieuws te laten inbinden. Ook de 20e jaargang is een ver zameling om te bewaren. Ingebonden worden de nummers van 1957, een boekwerk, dat door U en Uw huisgeno ten nog dikwijls zal worden bekeken. De afdeling Sociale Zaken verwacht Uw spoedige opgave. Uw in te binden exemplaren dienen in één pakket afgeleverd te worden met Uw naam (eventueel Uw fabrieksnummer). Bij afname tot 60 stuks is de prijs 2,85. Indien meer dan 60 jaargangen moeten wor den ingebonden is de prijs 2,60 per stuk. De Redactie. dagen een pasfoto te laten maken, zodat de uit reiking een vlot verloop kan hebben. Het Onderlinge Zwemfeest. Wij willen de diverse afdelingen erop wijzen, dat ons onderling zwemfeest zal worden gehouden in maart a.s. Ook dit jaar zal bij voldoende deelname de Bedrijfsestafette, 5 X 25 meter vrije slag, weer verzwommen worden. We raden onze leden aan zich nu reeds op een goede ploeg te bezinnen. In het volgende nummer van het W.F.-Nieuws zullen we de namen bekend maken van de ploeg leiders der afdelingen. We vertrouwen erop dat elke afdeling, indien mogelijk, zijn volle medewerking zal verlenen. Nationale tweekamp Wilton-C.W.P. Op 18 januari 1958 is in het Sportfondsenbad een sportieve wedstrijd gehouden tussen Wilton-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 23