VERENIGING AFDELING HANDBAL 21 NIEUWS Op maandag 27 januari vond de alge mene jaarlijkse ledenvergadering plaats. Na de opening werden de notulen en de jaarverslagen behandeld. Dit nam wel enige tijd in beslag, doch ver schillende jaarverslagen waren in het clubblad opgenomen. Punt 13 van de agenda: Benoeming voorzitter, leidde tot een stemming, hetgeen onze afde ling nog nimmer heeft meegemaakt. De aftredende voorzitter, de heer H. O. v. Zelm, had zich herkiesbaar ge steld, doch door de leden was een nieuwe candidaat naar voren gebracht, n.l. de heer L. J. Varewijck. Laatstge noemde werd met meerderheid van stemmen gekozen. In het bestuur kwam verder geen wij ziging; wel werd het aantal van zeven teruggebracht tot vijf leden. De technische commissie heeft een wijziging ondergaan en toont drie nieu we gezichten. Ook in de jeugdcommis sie is een plaats veranderd. De con tactcommissie is uitgebreid tot vier le den, waarvan er drie nieuw zijn. Na de bestuursvergadering van 3 fe bruari werden de functies als volgt verdeeld Bestuur: voorzitter: L. J. Varewijck secretaris: A. J. Boer penningmeester: H. Overheul lid: L. J. Boer lid: R. v. 'tWout J. Foncke T. Fortman T erreinconsul A. J. Boer ZAALHANDBAL Als u dit W.F.-Nieuws in handen krijgt, zit de zaalhandbalcompetitie er alweer op. Op het moment, dat wij dit verslag opmaken moeten alle teams nog 1 wedstrijd spelen, verschillende zelfs nog twee. Werd ons le heren team vorig seizoen kampioen van de afdeling Rotterdam en promoveerde het naar de districts-2e klasse, ook dit sei zoen kwam het hier als kampioen uit de bus. Van de zeven gespeelde wed strijden werden er zes in een overwin ning omgezet en één wedstrijd eindig de in een gelijk spel; de laatste nog te spelen wedstrijd kan aan dit kampioen schap niets meer veranderen. Wel krijgt dit team nog een zware opgave, n.l. de promotiewedstrijden tegen de kam pioen uit de B.-klasse: Hermes uit Den Haag. Eén wedstrijd zal in de Energie hal in Rotterdam en één wedstrijd in de Houtrusthallen in Den Haag wor den gespeeld. Wij kunnen op dit mo ment niet meer doen dan het team veel succes toewensen voor deze wedstrijden. Het le damesteam, dat de eerste helft van de veldcompetitie met een eervolle eerste plaats afsloot, bracht het er in de zaalcompetitie niet zo best af. Van de zes gespeelde wedstrijden werd slechts 1 overwinning geboekt. Dat dit team toch wel capaciteiten bezit bewees Technische Commissie voorzitter: L. J. Boer secretaris: J. Foncke lid: Mej. P. v. Zessen lid: N. Vons lid: W. Post Jeugdcommissie voorzitter: L. J. Varewijck secretaresse: Mevr. N. Bos lid: Mevr. G. Overheul lid: Mej. T. Zonneveld lid: C. Zonneveld Contactcommissie voorzitter: R. v. 't Wout leden: Mej. H. Smit P. v. d. Gaag J. Zonneveld Redactiecommissie Clubblad A. J. Boer J. 'tHart C. Zonneveld Materiaalcommissie L. J. Boer J. de Jong Kascontrolecommissie Mej. J. Verbaan

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 23