Ook hij haalt het zijne er uit. AFDELING TENNIS AFDELING VOETBAL AFD. ZWEMMEN 23 NIEUWS f Groep 1 B Gespeeld Punten v. Baardewijk 6 5 v. Dijk 6 4 v. Leeuwen 5 31/2 v. Oyen 6 2l/2 v. Tol 2 2 Hanswijk 2 U/2 Heesemans 10 U/2 Oosters 3 0 Groep 1 C Gespeeld Punten den Hartog 7 51/2 Koole 10 51/2 de Koning 10 5 Roos loot 7 3 Sonnemans 7 3 H. v. d. Poort 3 2 H. J. v. d. Poort 6 2 L. W. van Driel 2 1% W. van Driel 2 U/2 J. C. Gilden 4 1 H. Schut 3 0 J. van Driel Sr. 1 1 De stand in de huishoudelijke compe- title van de Rotterdamse afdeling per 5 februari 1958 luidt: Gespeeld Punten G. L. Schoones 14 12 J. H. Swarte 13 101/2 W. de Waard 12 71/2 J. Verwey 10 7 L. Klop 10 7 J. van Driel 13 7 J. F. v. d. Kolk 9 6I/2 M. Klop 10 6 Mevr. Klop 12 6 C. Troost 14 6 S. Simon 10 5 W. Teunissen 9 3 H. Westendorp 13 21/2 J. A. van Driel 3 2 J. v. d. List 3 2 C. v. d. Ree 6 2 W. Westendorp 2 2 B. Heshof 2 1 Chr. Beem 4 1 B. Hommes 4 1 Laatste nieuws: Op donderdag 6 februari j.l. is ons le tiental er na harde strijd in geslaagd om tegen het sterke .Wester Toren'' (vorig jaar kampioen le klas) een ge lijk spel te behalen, 5 - 5. Dat dit het begin moge zijn van grotere overwin ningen Al is bij het verschijnen van dit nummer de winter nog niet geheel voorbij, toch zit menige ras-echte tennisser(ster) te popelen om weer eens een paar gezellige fikse partijen te gaan spelen. De sport-uitrusting wordt in maart alvast eens nagekeken en al zal het in begin april nog wel geen ideaal zomerweer zijn, zodra de tennisbanen open gaan, krijgen de misschien wat stijf geworden spieren weer volop beweging en zal men trachten spoedig het spelpeil van het voorgaande seizoen te bereiken. Wat onze club betreft hopen wij het komende seizoen wederom met 2 teams aan de competitie deel te nemen. Het is een bekend feit dat onder de W.F.-ers nog menige tennis-enthousiast schuilt, die nog niet met onze club heeft kennisgemaakt. Ook zij, die deze sport willen gaan beoefe nen. zijn welkom. Het is juist nu de tijd om eens contact op te nemen met de secretaresse, mej. Phaff, afdeling Secre tariaat, die u de nodige inlichtingen kan verschaffen. Het Bestuur. Sloot ons le elftal het jaar 1957 af met een klinkende 7-0 zege op R.V.V.B., wat ons elftal tevens de bovenste plaats opleverde, het nieuwe jaar zette nog beter in en er werd met 8 - 1 van Eureka gewonnen. Deze fraaie prestatie dankt dit elftal deels aan het wekelijks bezoeken van de trainings avond, anderzijds aan de aanmoediging van de 10(000) W.F.-supporters. Wordt deze supporterschare eventueel nog groter, wie weet volgen er dan nog grotere overwinnin gen. Ongetwijfeld zullen er toch velen onder u zijn, die W.F. een warm hart toedragen en wekelijks de verrichtingen van onze vereniging uit diverse kranten bijhouden. Dus werkers van W.F. wilt u zich zondags niet vervelen, bezoekt eens ons terrein en ziet W.F. hun wedstrijden spelen. Momenteel wordt met 4 senior-elftallen aan de competitie deelgenomen en wij zouden gaarne deze elftallen uitgebreid zien met 1 of meer junior-elftallen. Uw jongens komen bij ons in goede handen en worden onder deskundige leiding (W.F. eigen) opgeleid tot top-prestaties. Het Bestuur. Het onderling zwemfeest Ons jaarlijks terugkerend onderling zwemfeest wordt dit jaar gehouden op zaterdagavond 22 maart a.s. in het Sportfondsenbad te Schiedam. Weder om zullen wij trachten er een gezellig feest van te maken en wij roepen hier voor de steun van al onze leden in. Ten eerste wordt er op gerekend, dat alle leden die de zwemkunst beheersen aan de wedstrijden zullen meedoen. De afstand die gezwommen moet worden is zodanig gekozen, dat deze voor nie mand een bezwaar behoeft te zijn. De eerste prijs behalen is niet het be langrijkste, wel het deelnemen. De kinderleden, die in het bezit zijn van een zwemdiploma, kunnen zich op hun clubuur opgeven bij de trainer. Elke deelnemer ontvangt een deelne- merskaart en heeft op die kaart gratis toegang tot het bad. Heeft men z'n deelnemerskaart ontvangen en is men onverwachts verhinderd aan de wed strijden deel te nemen, dan is men ver plicht dit direct te melden aan de heer W. Kruys of de heer J. Garnaat. De leden van de wedstrijdploeg kun nen zich op maandagavond opgeven bij de heer J. Garnaat; de waterpolo-ers op zaterdagmiddag bij de heer H. Ro- sendahl. Wenst men aan geen der nummers deel te nemen; kom dan toch als toeschou wer het zwemfeest bijwonen. Op de volgende nummers kan men in schrijven: 1. 25 meter schoolslag voor kinderen t/m 11 jaar. 2. 50 meter schoolslag voor kinderen van 12 t/m 14 jaar. 3. 50 meter schoolslag dames. 4. 50 meter schoolslag heren. 5. 50 meter rugslag dames. 6. 50 meter rugslag heren. 7. 50 meter vrije slag dames. 8. 50 meter vrije slag heren. 9. 3 x 25 meter pers. wisselslag dames 10. 3 x 50 meter pers. wisselslag heren 11. Familie-estafette 3 x 25 meter. 12. 50 meter schoolslag voor huis vrouwen. Het verdere programma zal bestaan uit: Kunstzwemmen en figuurdrijven. Waterpolo W.F. - Shell. 5 x 25 meter bedrijfsestafette vrije slag. 10 x 25 meter Bedrijfsschool-estafette vrije slag. De inschrijving sluit voor alle nummers op 17 maart. De bedrijfsestafette heeft onze speciale belangstelling en wij vertrouwen er op, dat de diverse afdelingen hun

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 25