DANKBETUIGINGEN (^j|) NIEUWS 24 uiterste best zullen doen een ploeg sa men te stellen. Ook niet-leden kunnen aan deze estafette deelnemen. Het is ook mogelijk met meer dan één ploeg deel te nemen. De wisselbeker is het vorige jaar door de Bedrijfsschool gewonnen, doch het verschil was zó gering dat de school dit jaar alles in het werk zal moeten stel len om de beker met succes te kunnen verdedigen. In de onderstaande afdelingen bestaat reeds de mogelijkheid zich op te geven: Machinefabriek bij J. Doorneveld Timmerwinkel bij A. Kraayeveld Bedrijfsschool bij H. O. van Zelm Koperslagerij bij J. Blok Sociale Zaken bij Mej. N. van Arnhem Tekenkamer bij J. v. d. Munnik Werf Rotterdam bij K. Broeshart (afd. Kop.) Gieterij Fijenoord bij J. Schoon (kantoor) Is uw afdeling er niet bij en wilt u wel meedoen met een afdelingsploeg? Meldt u dan bij J. v. d. Munnik op de teken kamer werktuigbouw. Aan de familie-estafette kunnen de naaste familieleden meedoen, zoals, vader, zoon, broer, grootvader, enz. Tantes, ooms, neven en nichten e.d. zijn hiervan uitgesloten. De puntentelling is zodanig dat voor jonge en oude deelnemers en voor dames een voor sprong wordt gegeven. De inzet van deze estafette is als altijd een heerlijke familie-taart. Wij hopen op voldoende deelname, zodat deze es tafette kan doorgaan. Toegangskaarten zijn vanaf 15 maart a.s. aan de kassa of bij de penning meester de heer Kraayeveld verkrijg baar. De prijs bedraagt 60 cent. De Technische Commissie. Z.R.O. Competitie. De eerste ontmoeting in de Kring- Zwemcompetitie op 25 januari j.l., welke in het Sportfondsenbad te Schie dam werd gehouden, leverde voor enige onzer deelnemers belangrijke suc cessen op. Op de 50 meter vrije slag meisjes 16 - 17 jaar zorgde W. Spijkhoven voor een verrassing door op de eerste plaats te eindigen met de mooie tijd 33,5 secon den. Harm Driessen bcacht het op de 50 meter schoolslag 18 jaar en ouder tot de derde plaats met 38,1 seconden. Zijn persoonlijk record ligt nog 1,5 sec. lager; een tijd die hem zeker op de eerste plaats had gebracht. De overige uitslagen zijn: 4 x 25 meter wisselslag 12 ttm 15 jaar voor meisjes: A. Verheiden 1 m. 35 sec. persoonlijk record R. Touw 1 m. 40,2 sec. persoonlijk record W. Knol lm. 41,5 sec. persoonlijk record voor jongens: R. Doorneveld A. Hagendijk 1 m. 37,4 sec. 1 m. 42,5 sec. 50 meter vrije slag 16 en 17 jaar voor meisjes: H. Boef A. Vermaat J. de Bruyn J. Bouman voor jongens: H. Donkersloot P. Verheyden 37,5 sec. persoonlijk record 44,7 sec. 40,3 sec. persoonlijk record 46,0 sec. 32,2 sec. persoonlijk record 33,6 sec. 50 meter schoolslag 18 jaar en ouder: M. Verheyden 51,sec. De 4 x 25 meter wisselslag estafette 16 en 17 jaar werd door onze meisjes in 2 m. 51,9 sec. gezwommen. Belangrijk. Met nadruk willen wij onze leden erop wijzen, dat bij diefstal, vermissing enz., ons bestuur en de directie van het Sportfondsenbad geen enkele aanspra kelijkheid aanvaarden. We raden onze leden daarom aan, horloges, porte feuilles e.d. aan de kassa gratis in be waring te geven. Het Bestuur. Mede namens mijn moeder en zusters betuig ik hiermede mijn hartelijke dank aan directie en allen die van hun be langstelling tijdens de langdurige ziekte en bij het overlijden van mijn vader hebben blijk gegeven. H. J. van DIJK Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en jubileumfonds voor de blijken van belangstelling, cadeaus en bloemen ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. G. DRIESSEN Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, onderbazen en collega's voor de cadeaus, de bloemen en de belangstelling ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum A. de JAGER Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chef, bazen en collega's voor het geschenk onder couvert en het mooie cadeau, ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. T. van TOOR Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's van afdeling Kokers en Mach. branders plaatwerkerij voor de blijken van belangstelling, ontvangen bij zijn 25-jarig ju bileum. J- twigt Ondergetekende betuigt hiermede zijn oprechte dank aan directie, chefs, bazen, collega's en jubileumfonds Scheeps bouw Reparatie voor de bloemen en cadeaus ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstverband. J. SCHOUTEN Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn oprechte dank aan chef, bazen en collega's van de gieterij voor het geschenk, dat hij mocht ontvangen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. W. BEKKER Voor de hartelijke blijken van belangstelling bij het ver laten van de werf mijn welgemeende dank aan allen, die er aan hebben meegewerkt deze dag voor mij onvergetelijk te maken, „De Pijp" voor het mooie cadeau (luie stoel) en in het bijzonder de collega's die mij daarnaast nog ver rast hebben met een prachtig polshorloge. Allen nogmaals mijn hartelijke dank en het allerbeste! W. DIJK Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank voor de belangstelling en voor het fraaie cadeau van het jubi leumfonds „De Drukpen", ontvangen bij het verlaten van de fabriek in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. J- M. GOUKA Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling, welke hij mocht ontvangen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. A. KORPERSHOEK Ondergetekende betuigt bij deze zijn hartelijke dank aan directie, bazen, collega's - B.B. afd. 38 en de groep „Oud- Geuzen" en „Buchenwalders" voor de belangstelling, blij ken van waardering en de prachtige cadeaus welke hij mocht ontvangen bij zijn afscheid, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. L. J. VAREWIJCK

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 26