DANKBETUIGINGEN 19 NIEUWS mits wij er voor zorgen ons spoe dig van een plaatsbewijs te voor zien, want de belangstelling is enorm. Juist deze keer, omdat aan de verschillende nummers ook de Australische ploeg bij wijze van training deelneemt met o.a. Lorraine Crapp en Dawn Frazer. Onze leden, doch ook niet-leden hebben de gelegenheid om een gratis toegangsbewijs voor drie dagen te verdienen indien men één (of meer) deelnemer(s) van vrijdagavond tot zondagmorgen slaapgelegenheid geeft inclusief maaltijden. Wellicht hebt u een bed vrij en één persoon meer aan tafel merkt u niet. Zij, die inkwartiering kunnen hebben, kunnen zich opgeven bij de heer H. Roodenrijs, Nieuwe Maasstraat 33, Schiedam, tele foon 68180. U kunt zich ook op geven bij ons bestuur. Over het bestellen van toegangs kaarten kan onze secretaris tech nische commissie, J. v. d. Munnik, u alle gewenste inlichtingen ge ven. Nogmaals, wacht niet te lang; het bestellen van driedagen kaarten met reductie sluit op 15 juni a.s. Hierna zijn alleen nog dagkaarten te koop. De R.E.T. jubileum-vierkamp Het is ons gelukt om na een spannende strijd de eerste prijs in de wacht te slepen van deze vierkamp, welke op 10 mei j.l. werd gehouden. De schoolslag werd al direct een succes voor ons: H. Driessen en R. Bijloo werden 1 en 2 in resp. 37,4 en 39,1 sec. M. de Held werd bij de dames 2e in 43,5 sec., terwijl onze nieuwe aanwinst, M. Vermaat, goed volgde in 45 sec. Op de rugslag kwam R. Bijloo op 34,7 sec. en H. Donkersloot bracht het tot 37 sec. W. Spijkhoven legde beslag op de 2e plaats in 37,4 sec. T. van Arnhem kwam tot 41,9 sec. De 50 meter vrije slag leverde voor C. Bakker van Dockyard en R. Bijloo een ge zamenlijke eerste plaats op in 29,1 sec. H. Donkersloot, die niet goed op dreef was, kwam tot 32,6 sec. Bij de dames maakten zowel W. Spijkhoven als M. de Held een prachtige tijd, 33,6 en 35 sec. Na de persoonlijke nummers had den wij al een kleine voorsprong genomen en met spanning wer den de estafettes afgewacht. We werden niet teleurgesteld, want zowel onze dames als onze heren veroverden de eerste plaats. Het grote succes werd bereikt door het strijdlustige zwemmen van onze nog jeugdige ploeg, een ploeg waar we trots op kunnen zijn. Tot slot volgde een gecombi neerde waterpolowedstrijd van R.E.T. - Shell tegen W.F. - -Doek- yard. Een spannende, gelijk op gaande wedstrijd, welke eindigde in een gelijk spel (4 -4). Met spanning zien we de Shell- vijfkamp tegemoet. Kunstzivemmen Onze dames hebben op 10 en 11 mei j.l. aan de eerste kunstzwem wedstrijden in Nederland deelge nomen. Deze wedstrijden werden gehouden in Den Haag. Zeven verenigingen uit diverse delen van ons land waren er vertegen woordigd. Op zaterdagavond 10 mei werd iedere deelneemster getest op technische vaardigheid. Hiervoor moest een ieder enige kunstzwemfiguren uitvoeren. De verplichte figuren waren „Dol fijn met gebogen knie" en „Bruin vis met hele draai". Bij loting kwam als vrije figuur de „Haai" uit de bus. M. Verheij den bezette na deze figuren de 7e plaats van de circa 45 deelneemsters. A. Vermaat be hoorde tot één der besten bij de uitvoering van de „Bruinvis". Ook op de zondagmiddag waren onze dames van de partij in het uitvoeren van verschillende show nummers. M. Verheijden bracht het bij de solo's tot de vijfde plaats met haar aardig nummertje „Zee- hondje's speeluurtje". Mevr. B. van Zelm voerde in de solo's een bolero uit. Zij werkte haar num mer keurig af, doch de jury be oordeelde het o.i. vrij laag. Voor het groepsnummer wat wij brach ten, „Deep purple", werd een 3e prijs toegekend. Een fantas tisch resultaat, hetwelk onze ver wachtingen overtrof. Met deze wedstrijden werd be wezen, dat onze dames in deze nog zeer jonge tak van sport een behoorlijke plaats innemen. We vertrouwen erop, dat zij alles in het werk zullen stellen om deze plaats te behouden en zonodig te verbeteren. Het Bestuur. Ondergetekende betuigt, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de cadeaus ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. J. BERKEL. Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan allen, die mijn 25-jarig dienstjubileum tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben. K. GROENEVELD. Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn dank aan directie, chefs, bazen, personeel en jubileumfonds „De Pioniers" voor de betoonde belangstelling en de cadeaus bij mijn 25-jarig jubileum. In het bijzonder dank ik allen voor de attenties, die mijn vrouw op deze dag van u in het ziekenhuis mocht ontvangen. A. LAGERWAARD. Mede namens mijn vrouw en kinderen, betuig ik mijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de geschenken, welke ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. R. SCHOT. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kind, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en •■De Krukas voor de geschenken onder couvert ter gelegen heid van zijn 25-jarig jubileum. A. TROELEMAN. Hiermede betuigt ondergetekende, ook namens zijn vrouw, zijn dank aan bestuur en leden van de Vlamboog, de groep Oud Geuzen en Buchenwalders, de lassers M.F. en bank werkers afd. Baas Kieboom voor de beste wensen en fraaie cadeaus, die hij mocht ontvangen bij het verlaten der fabriek, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd J. SCHUITMAKER.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 21