J' nam zo dikwijls afscheid Van de redactie Van de redactie omslag pag. 2 fe nam zo dikwijls afscheid gedicht) omslag pag. 2 Jaarverslag 1957 Sociale rubriek: Vit de Ondernemingsraad Willy Wilton-Fonds Personalia Ideeënbus In memoriam Koninklijke onderscheidingen Veiligheid: 10 jaar ongevallen be strijding bij W.F Victor Veiligheid Ongevallenstatistiek De Kinderboot: ln de Kinderbootkeuken De Merel van Bram Puzzels en raadsels ln het verloren hoekje Vereniging W.F.: Afdeling Handbal Afdeling Schaken Afdeling Zwemmen Dankbetuigingen Radio en T.V. in het gezin pag. 1 Pag Pag Pag Pag Pag Pag pag. 10 pag. 10 pag. 11 pag. 12 pag. 13 pag. 15 pag. 16 pag. 17 pag. 17 pag. 18 pag. 19 pag. 20 Jubilarissen van de maand, omslag pag. voorzitter: leden: Redactie-adres C. Keyzer L. Giphart J. Koppe B. Blommers Afdeling Sociale Zaken De kopie voor het juni-nummer dient vóór 10 juni in het bezit van de redactiekom missie te zijn. In verband met zijn aftreden als secretaris van de Ondernemingsraad heeft de heer J. W. Weber zijn functie als redactielid van ons personeelsorgaan neer gelegd. Hij heeft deze functie vanaf 28 januari 1949 vervuld en in die ruim 9 jaren een wezenlijke bijdrage geleverd aan ons W.F. Nieuws, zoals het thans maan delijks verschijnt. Wij zullen zijn critische geest en zijn kennis van za ken node missen. Gaarne spreken wij hier onze grote erkentelijkheid uit voor al hetgeen hi) in het belang van het W.F. Nieuws heeft gedaan en de wijze, waar op hij met ons heeft samengewerkt. „Er is een tijd van komen en van gaan" zegt de heer Weber altijd en daarom eerbiedigen wij zijn besluit om afscheid te nemen. o Als opvolger van de heer J. W. Weber is voor de redactie-commissie door de Ondernemingsraad aange zocht de tegenwoordige secretaris,de heer B.Blommers. Deze heeft zich bereid verklaard deze functie te aan vaarden. Wij vertrouwen op een even prettige samen werking als met zijn voorganger. (Voor J. W. W.) Je nam zo dikwijls afscheid van diegenen Voor wie de daagse taken waren afgedaan Je hebt - als zij op't afscheidsuur verschenen - Gezegd: „Na 't werk breekt nu uw rusttijd aan. Gij hebt in al die lange werkersjaren „Uw plicht gedaan, bij voor- en tegenspoed „Nu zullen jong'ren met hun kracht vergaren „Het alsnog kleine deel, waar gij van leven moet" Dit alles heb je tot de scheidenden gesproken. Wat kan ik beter doen dan plegen plagiaat? En hopend dat de band niet wordt verbroken Verwijs ik naar je woorden, nu je ons verlaat. INHOUD REDACTIE-COMMISSIE: KOPIE VOLGEND NUMMER:

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 2