Jaarverslag 1957 Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam In overeenstemming met de bepalingen van de statuten der vennootschap heeft de directie binnen de daarvoor vastgestelde termijn haar verslag over het boekjaar 1957 aan de Raad van Commissarissen aangeboden en dit verslag vergezeld doen gaan van de winst- en verlies rekening over 1957 en de balans op 31 december 1957, met de bij de Wet voorgeschreven toelichting tot de voornaamste balansposten. Commissarissen hebben over deze documenten het ad vies ingewonnen van de door hen aangestelde accoun tant, die verklaard heeft een en ander met de door hem gecontroleerde boekhouding te hebben vergeleken en daarmede in overeenstemming te hebben bevonden. Al deze gegevens heeft de Raad van Commissarissen aan de aandeelhouders aangeboden in de vorm van een Verslag dat op grote schaal is verspreid en waaruit de pers uitvoerige uittreksels heeft gepub'iceerd. In een op 28 april gehouden algemene vergadering hebben aandeelhouders hun goedkeuring aan de hun voorgelegde jaarstukken en aan het daarin opgenomen voorstel van winstverdeling gehecht. Het Verslag over 1957 omvat 44 pa gina's tekst en cijfers, grafieken en fo to's, waaruit hier uittreksels volgen welke de lezers van het Wilton-Fije- noord Nieuws zullen interesseren. Het Verslag geeft een overzicht van de gang van zaken in de hoofdafde lingen van het bedrijf t.w. de Reparatie en de Nieuwbouw en behandelt ver volgens o.a. de Sociale Voorzieningen, de Investeringen, de op 31 december 1957 Onderhanden Werken, de Winstverdeling en de Vooruitzichten voor het nieuwe boekjaar. Van de onder bovengenoemde rubrie ken opgenomen bijzonderheden volgen hieronder de voornaamste, vergezeld van een aantal grafieken over de pe riode 1946/1957. 1 (*j|) NIEUWS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 3