Houdt de veiligheid in 't oog, Aan onderstaand plaatje kunt gij een oogje wagen, maar dacht uw Victor. (Si) NIEUWS I listenconcerten in de Aula van het Museum Boymans en een serie Balletvoorstellingen in De Rotterdamse Schouwburg. De toneelvoorstellingen worden gebracht door: Rot terdams Toneel, De Haagsche Comedie, Nederlandse Comedie, Toneelgroep „Theater". De concerten door het R. Ph. O. worden op dinsdag avond gegeven en zijn volkomen gelijk aan de con certen, die op woensdagavonden worden gegeven. De balletserie bestaat uit; 2 balletvoorstellingen door het Nederlands Ballet. 2 balletvoorstellingen door het Ballet der Lage Landen. Het Nederlands Ballet komt in verband met zijn eerste lustrum met een tweetal voorstellingen geti teld „Twee eeuwen balletkunst". Deze avonden zul len met een kort woord door de leidster van dit bal let, mevrouw Sonia Gaskel, worden ingeleid. Het Ballet der Lage Landen zal als vanouds de lief hebbers een met zorg gekozen programma bieden. Wilton-Fijenoord - personeelsleden kunnen op de abonnementen intekenen en deze bieden de volgende voordelen: 1. De abonnementen zijn in termijnen betaalbaar (toneel- en muziekabonnementen kunnen worden voldaan in 10 maandelijkse termijnen; de abonne menten voor de solistenconcerten kunnen worden voldaan in 5 maandelijkse termijnen). Men ver bindt zich voor het gehele abonnement; abonne mentsgelden kunnen niet worden terugbetaald. De betaling geschiedt door maandelijkse inhouding op loon of salaris of door inhouding ineens. 2. Abonnementhouders hebben het recht van voor bespreking voor voorstellingen van De Nederl. Opera. 3. De mogelijkheid bestaat te kunnen deelnemen aan andere culturele manifestaties in het kader van het Personeelsabonnement. 4. Het muziekabonnement: (6 concerten) kost incl. plaatsbespreking en belasting 10,- (normale prijs 15,-). Het solistenabonnement: (7 concerten) kost f 5,-- (normale prijs 7,-). Het toneelabonnement: (5 voorstellingen) kost afhankelijk van de rang: De Rotterdamse Schouw burg 17,50; 14,-; 11,-; 7,-; 4.50 normale prijzen: 30,-; 25,-; 20,-; 15,— en 10,-- resp. 6,25). De Grote Schouwburg - Zuid; 17,50; 14,--; 11,--; 7,-; 4,50 (normale prijzen; 25,-; 20,-; 15,-; 12,50 en 10,- resp. /'7,50). Bij mej. Meijer (afd. Sociale Zaken) zijn folders met alle bijzonderheden en intekenformulieren ver krijgbaar tot 20 juli 1958, waarna gelegenheid wordt gegeven tot het inleveren van intekenformulieren tot 25 juli d.a.v. v 4 V

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 11