Afdeling Dameskoor Afdeling Ontwikkeling en Amusement Afdeling Philatelie 19 (vj|) NIEUWS het seizoen 1958/1959 zal begin september worden uitgereikt. In de maand juli heeft ons koor twee uitvoeringen gegeven. De eerste was op 9 juli j.l. in de Plantage alhier, de tweede was op 12 juli j.l. in Oostvoorne, beide uitvoeringen in samenwerking met de Harmonie en het Mannenkoor. De weersomstandigheden bij het laatste concert waren ditmaal gun stiger dan in 1957. Het is een goed geslaagd concert geworden. Na de vakantie, dat is 9 augustus 1958, zijn we weer met volle moed aan de repetities begonnen voor het a.s. jubileumconcert op 6 no vember en voor andere uitvoerin gen. Ons koor wordt thans geleid door de dirigent J. W. van Lith. Indien er nog dames zijn, die medewer king willen verlenen om ons koor nog groter te maken, zijn zij van harte welkom. Alleen diegenen, die in enig verband met W.F. staan, kunnen als lid toetreden. Onze repetities worden gehouden in het gebouw Christelijke Sociale Belangen aan de Lange Haven te Schiedam en wel iedere vrijdag avond van 8 tot 10 uur. Komt u eens luisteren op de repe titieavonden Het Bestuur Ongetwijfeld denkt u nog met ge noegen terug aan het programma 1957/1958 dat besloten werd met de operette „Die Geisha". Hoewel het voor uw bestuur een moeilijke opgave was om, terug ziende op bovengenoemd program ma - waarover in het algemeen zeer gunstig werd geoordeeld - ook voor het seizoen 1958/1959 iets goeds samen te stellen, menen wij daarin toch wel geslaagd te zijn. Dit programma luidt als volgt: September: „Pygmalion" toneelspel te bren gen door „De Schouwspelers". Oktober: Kay Francis, Gloria Warren en Borra Minnevitch in een vrolijke film vol afwisseling en spanning: „Always in my heart". November: „Tien kleine nikkertjes" thriller te brengen door de toneelvereniging „Utile Duld" uit Schiedam. December: Cabaret met bal na, zeer gevarieerd programma waaraan in 10 verschil lende nummers ongeveer 40 per sonen medewerken. Januari: Februari: W.F.-journaal 1958, verdere pro gramma wordt t.z.t. bekend ge maakt. Maart: Kleuren- en geluidsfilm: „Tot de uiterste grenzen der aarde" expe ditie van Alaska naar Vuurland door Mr. Drs. Th. Regout. April: Kleuren-musical „Charley Moon" met Max Bygraves en Shirley Ea ton. Mei: Klein cabaret verzorgd door ama teurs. Het bewijs van lidmaatschap voor Na een rustperiode van twee maan den (vakantie) starten wij op 3 september a.s. weer met onze ruil- avonden, die zoals u wel weet af wisselend te Schiedam (clubge bouw) en Rotterdam (cantine) worden gehouden. Nieuwe leden kunnen nog steeds worden inge schreven bij één der bestuursleden, van wie u de namen in dit stukje vermeld vindt. Er zijn diverse men sen, die postzegels verzamelen, maar die het op een manier doen, die hen nooit iets verder brengt. Voor hen dan de volgende richt lijnen. 1. Verzamel nooit zegels van de gehele wereld. Dit is ondoen lijk en u krijgt nimmer een com pleet geheel. 2. Verzamel dus een speciaal ge bied zoals Nederland en Kolo niën, of Belgie- Duitsland of welk ander land ook. Ook aan te raden is Neder land en Koloniën en één ander land (liefst een land, dat niet zo erg in trek is bij anderen). Het bestuur van de afdeling licht u in welk land u erbij kunt nemen, opdat de kans op zegels groter wordt tegen een minimum aan kosten. 3. Ook verzamelen van zegels waarop uitsluitend dieren, bloe men, gebouwen, enz. voorkomen wordt veel gedaan (z.g. Beeldver- zamelen). Voor dit verzamelen zijn niet veel kosten te maken. Men behoeft geen catalogus te kopen en kan de verzameling geheel naar eigen smaak inrichten. 4. Heeft u zegels te ruilen, dan neemt u deze mede naar de ruilavonden of plakt ze in rond- zendboekjes (dit zijn boekjes, waarin u de overcomplete zegels plakt, ze van een verkoopsprijs voorziet en die dan bij de leden circuleren). Voor het bedrag, dat hieruit verkocht wordt koopt u dus nieuwe zegels, die u dan ook uit genoemde boekjes kunt nemen, die eveneens bij u ter circulatie komen. 5. De vereniging organiseert ook

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 21