DANKBETUIGINGEN Afdeling Schaken NIEUWS 20 veilingen, waarop u zeer voor delig kunt kopen (een hobby kost altijd geld) en waar U ook zelf zegels kan laten veilen. 6. Wilt u iets weten over zegels, die zullen verschijnen? Daar is ook voor gezorgd. Als u als lid toetreedt krijgt u iedere maand het Philatelistisch Maandblad toege zonden waarin alle bijzonderheden vermeld staan (Dit kost u niets extra) 7. Wilt u de nieuwe zegels van welk land dan ook ongebruikt heb ben? Ook hiervoor zorgt de ver eniging zonder enige extra kos ten. Eerste-dag-uitgiften worden geheel verzorgd. 8. Ook heeft u jaarlijks recht op een premie, waarvan de grootte door het Bestuur wordt vastgesteld. Wat dit alles kost? Slechts 1,10 per maand. Alle voorlichting die u wenst kan u door de bestuursleden worden gegeven. Wat zegt u, heeft u maar 100 zegels? Juist een re den om eens bij ons te komen kij ken en praten. Verzamelen in ver enigingsverband is namelijk veel goedkoper en is de enige juiste weg om deze hobby te blijven be drijven. Is door het bovenstaande uw be- langsteling gewekt, wel, kom dan eens bij ons kijken en praten. Ruil- avonden te Schiedam worden ge houden op de volgende woensda gen - 3 en 17 september - 1 en 15 oktober - 12 en 26 november en 10 en 24 december. Voor Rotterdam gelden de volgen de data: 9 en 23 september - 7 en 21 ok tober - 4 en 18 november en 2 en 16 december (alle op dinsdag). Voor meerdere bijzonderheden kunt u zich wenden tot: W. v. Dijk - afd. Scheepsbouw (voorzitter) A. v. d. Bosch - Soc. Zaken (se cretaris) A. Roothaan - Laboratorium (Pen ningmeester) J. G. Boot - Afd. Tarief M.F. I (Bestuurlid) H. J. v. Dijk - Kledingmagazijn (rondzendleider) Het Bestuur. Een goed begin is Nu de vakantie-periode, wanneer u dit leest, weer achter de rug is, is het de juiste tijd om direct aan dacht te schenken aan de binnen huis-ontspanning, welke U gebo den wordt door het schone schaak spel. En aangezien u dit beter en prettiger in clubverband kunt be oefenen, mogen we u bij deze op wekken om in september trouw op onze club-avonden, zoals bekend 's-maandags in Schiedam en 's- woensdags in Rotterdam, te ver schijnen. Binnenkort wordt weer een begin gemaakt met de huishoudelijke en de bonds-wedstrijden en u begrijpt, dat het voor een vlotte gang van zaken gewenst is dat alle nieuwe en „oude" leden zo spoedig mo gelijk en trouw present zijn. Dames en heren, gunt uzelf een avond van aangename ontspanning en versterkt daardoor de gelederen van hen, die de naam van Wilton- Fijenoord op schaakgebied zo hoog mogelijk willen opvoeren. Uiteraard hopen we u regelmatig over de prestaties der W.F.-scha- kers op de hoogte te houden en aan u de taak om te zorgen dat deze schaakberichten zo gunstig mogelijk uitvallen J. v. M. secretaris. Mede namens mijn kinderen dank ik directie, chefs, bazen en collega's voor het medeleven en de vele blijken van be langstelling. ondervonden bij het plotseling overlijden van mijn man, Johannes Mientjes. Wed. H. W. MIENTJES - v. d. BOLSEM Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn har telijke dank aan directie, chefs, collega's, voorlieden, redac tieleden en de medewerkers daarvan, voor de fraaie cadeaus en voor de belangstelling welke ik heb mogen ondervinden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. KOPPE Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn har telijke dank aan allen, die belangstelling hebben getoond voor mijn 25-jarig jubileum. A. A. REDELIJK Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en col lega's voor de blijken van belangstelling, cadeaus en bloe men, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. DE REUVER Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn oprechte dank aan directie, chefs, bazen en het jubileumfonds afd. Onderhoud voor de bloemen en het cadeau onder couvert, bij mijn 25-jarig jubileum. A. F. SCHUITMAKER Hierdoor zeg ik, mede namens mijn echtgenote, hartelijk dank aan directie, chef, bazen, collega's afd. Beveiliging en Bestuur en leden van het jubileumfonds voor de be toonde belangstelling en voor het mooie geschenk, hetwelk ik mocht ontvangen bij het beëidigen van mijn dienstbe trekking wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. M. J. BREIJER Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan chefs, bazen en collega's voor de cadeaus en de belangstelling bij mijn vertrek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. J. KOK Ondergetekende betuigt zijn dank aan allen, die de dag van zijn pensioengerechtigde leeftijd tot een onvergetelijke hebben gemaakt. C. LAMMERS Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, bazen, collega's en het jubileumfonds voor de cadeaus en de belangstelling bij mijn vertrek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. MOLENBROEK Mede namens mijn vrouw dank ik hierbij hartelijk de chef en het overige personeel van de afdeling Beveiliging voor de blijken van belangstelling en de cadeaus, welke ik bij mijn vertrek wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd, mocht ontvangen. G. VAVIER

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 22