Afdeling Handbal Afdeling Zwemmen 27 NIEUWS De Harmonie werkte na de pauze eerst alleen en tenslotte met beide koren tezamen. Vooral de English Suite werd op voortreffelijke wijze ten ge hore gebracht en kenners en niet-kenners van de muziek uit Schotland, Wales, Engeland en Ierland zullen genoten hebben van de wijze waarop het ka rakter van deze muziek werd vertolkt. Tenslotte de 3 laatste nummers; twee oude bekenden: Der Vo gelhandier en het Slavenkoor. Ook hier bewezen beide diri genten, dat er ook met ama teurs „iets groots verricht" kan worden. Musici, zangers en zan geressen gaven zich volkomen. In „The Joker" blies de heer A. Klein verdienstelijk zijn trombonesolo. Het slotnummer „De Schutte rij", in een bewerking van de heer J. F. Pala, riep als 't ware om herhaling, hetgeen ook door een hartelijk applaus werd afge dwongen. Resumerend: een zeer goede avond, waarbij aan de enkele ontsporingen geen aandacht mag worden ge schonken. Dit is o.i. wel een zeer gelukkige keuze van concerteren: Samenwerking tussen koren en Har monie in een programma, dat op verantwoorde wijze naar een climax voert. Sportvrienden, Hier dan weer een teken van leven van de afdeling Handbal-W.F. In het vorige W.F.-Nieuws hebben wij jammer genoeg verstek laten gaan. Wij hadden u het een en ander kunnen vertellen van onze eerste sportuitwisseling met een handbalvereniging uit Arnhem, nl. de Micrometers". Deze sportvrienden zijn het week-end 6 - 7 september j.l. bij ons geweest, dus is het wel wat laat om nog in details te treden over deze uitwisseling. Wel mag echter worden vermeld, dat dit evenement heel goed geslaagd is. Des zaterdags, na kennisma king van de gasten met hun tijdelijke pleegouders en wij met onze gasten, was er een gezellige avond met dans, zang, enz. Des zondags vonden de wed strijden van junioren, dames- en heren-senioren plaats; 'deze wedstrijden, waarin de W.F.-jongens junioren in de Micrometers hun meerderen moesten erkennen, terwijl onze overige teams alle met ge ring verschil wonnen, zijn heel prettig verlopen. Dit winnen was niet zo belangrijk; belangrijker waren de vriendschapsbanden, die gesmeed werden. Het re sultaat is, dat wij in 1959 een tegenbezoek gaan brengen in Arnhem en wij beloven u daarvan t.z.t. een uitgebreid ooggetuigeverslag te geven. Tenslotte komen wij weer op ons stokpaardje: bent u of uw zoon of dochter al lid Denk er eens over na Heus, het is een noodkreet; wij hebben jeugdige spelers nodig. Wist u, dat ons jongens-juniorenteam niet kan deelnemen aan de competitie, omdat er niet voldoende jongens zijn? Kom, doe een kleine stap, jeugdige lezers en wordt lid. Onze jongeren kunnen dan ook weer handballen. Nu nog wat over onze elftallen: Het le dames-team en het 2e heren-team verloren in de lopende competitie tot nu toe alle wedstrijden. Het le heren-team won er één en verloor er drie. Het meisjes-junioren-team won alle 4 gespeelde wed strijden. Zo vrienden, dat was het dan weer voor deze keer. Wij hopen, dat velen van u zich spoedig als lid zullen opgeven. Inichtingen bij de secretaris: A. Boer, Nieuw Dam- Iaan 67 b, Schiedam De contact- en propaganda-commissie AFD. ZWEMMEN Op zaterdag 24 januari 1959 organiseren wij, weder om in het Sportfondsenbad te Schiedam, een afzwem- feest. Aanvang 19.30 uur, einde ca. 22.00 uur. Het programma luidt als volgt: 1. Diplomazwemmen voor de K.N.Z.B. diplo ma's I en II. 2. Waterpolo. 3. Kunst- en Showzwemmen, uit te voeren door onze dames-leden. 4. Gecostumeerd zwemmen voor kinderen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 29