Sociale rubriek W.F.-Nieuivs Sociale rubriek W.F.-Nieuws omslag pag. 2 Het gigantische planpag. 1 Wat Mans (gedicht) pag. 4 Afscheid oud-werknemers pag. 5 S.S. Gudrunpag. 8 Uit de Ondernemingsraad pag. 8 In Memoriampag. 9 Personaliapag. 9 Willy Wiltonfondspag. 9 Snipperdagenpag. 9 65 diploma's uitgereikt pag. 10 Waardevolle Fanfare pag. 11 Victor Veiligheidpag. 12 Persoonlijke beschuttingsmid - delen, de baas en zo meer pag. 12 Bazenontmoetingpag. 13 Hoe is het? Hoe moet het? Hoe zal het worden?pag. 14 Bedrijfsbezoekenpag. 15 De ideeënbuspag. 16 Nbombo, de zwarte iveldoener pag. 17 De Kinderboot: Sinterklaaslekkernijen voor de hele familiepag. 21 Sinterklaasprijsvraagpag. 23 Sinterklaaspakjespag. 24 Veiligheid door en voor onze kinderenpag. 25 Vereniging W.F.: Concert in het Passage-theater pag. 26 Afdeling Handbalpag. 27 Afdeling Zwemmenpag. 27 Dankbetuigingenpag. 28 jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 voorzitter: C. Keyzer L. Giphart leden: J. Koppe B. Blommers Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken De kopie voor het december-nummer dient vóór 4 december in het bezit van de redactie commissie te zijn. Enige tijd geleden werd in een van de werkplaatsen on ze aandacht getrokken door een groot vel papier op het publicatiebord, waarop in rode letters ongeveer het vol gende te lezen viel: „Toen enkele jaren geleden het was- en kleedlokaal ingebruikgesteld werd, lag het in de bedoeling hiervan gebruik te maken op de volgende wijze: 's ochtends het kleedlokaal buitenom betreden en zich eerst verkleden; pas daarna aanklokken en vervolgens de werkplaats binnen gaan en een begin maken met het werk; 's avonds de omgekeerde volgorde aan te houden, d.w.z. eerst van de werkplaats naar de tijdklokken, daarna wassen en verkleden; tenslotte buitenom het lokaal verlaten. „In het begin verliep dit heel goed, maar toen het nieuwe eraf was, zijn de goede voornemens verwa terd en nu kunnen we zeer tot onze spijt niet anders spreken dan van een „chaos". „Wij vragen nu jullie aller medewerking om het bovengenoemde weer in goede banen geleid te krij gen. Hiertoe is het nodig: 1. dat 's morgens om half acht een ieder het kleed lokaal heeft verlaten en aan het werk is; 2. dat 's avonds wordt doorgewerkt tot het einde van de werktijd en dat in werkkleding wordt af- geldokt. „Wij vertrouwen erop, dat wij met kerels te doen hebben en dat wij niet genoodzaakt zullen worden andere maatregelen te treffen. De bazen." Wat was nu van deze brief het gevolg? Een van de bazen vertelde ons, dat twee weken lang de goede gang van zaken hersteld was. Daarna echter trad weer een verslapping in en tenslotte ontstond een toestand die bijna even slecht was als voorheen. Helaas is het toen nodig gebleken om in een enkel ge val aanmerkelijk strenger op te treden dan vóór deze waarschuwing. De ondertekenende bazen en vele anderen hopen en rekenen erop, dat deze maatregelen uitzonderingen kunnen blijven en dat zij niet langer de rol van poli tieagent behoeven te spelen tegenover mensen van wie toch wel verwacht mag worden, dat zij zich als kerels kunnen en zullen gedragen! INHOUD REDACTIE-COMMISSIE: KOPIE VOLGEND NUMMER

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 2