wij geprobeerd te weten te komen, wat we u konden aanbieden. Dit was voor ons niet zo ge makkelijk en we hebben naarstig moeten speu ren. Toen we al bijna besloten hadden u iets anders te geven, zijn we gelukkig, na een goede tip van deskundige zijde, toch nog geslaagd. Daar er nog het een en ander aan gedaan moet worden en het niet gewenst is een dergelijk stuk teveel te transporteren, kunnen we het helaas op dit moment niet aan u geven. Wij willen dit dus symbolisch doen. Wij hopen dat het uw instemming heeft en overhandigen u hierbij dus een foto van het geschenk, dat u door het gehele personeel in al zijn geledingen wordt aangeboden. U krijgt het zeer binnenkort thuis en wij hopen, dat u er in de toekomst nog veel plezier van moogt beleven. Gaarne willen we ook mevrouw Van Daalen een kleinigheid aanbieden. Wij hopen, me vrouw, dat ook u dit wilt aanvaarden als aan denken aan dit voor ons allen zo heuglijke jubileum. Rest mij nog, mijnheer Van Daalen, u de ge lukwensen aan te bieden namens al die per soneelsleden, die door ziekte of anderszins, niet persoonlijk aanwezig kunnen zijn en de hoop uit te spreken, dat u nog vele jaren enz.enz. Maar dat doen wij niet! Egoïstisch als wij zijn, wensen we: Dat wij nog vele jaren van uw bekwaamheid en goed inzicht gebruik mogen maken tot heil en voorspoed van onze onderneming Wilton- Fijenoord. Ernstig en ontroerd beantwoordde de heer Van Daalen deze gelukwens en begon met te zeggen, dat het velen had verwonderd, dat hij zich aan een jubileumviering als deze heeft willen on derwerpen. „Om het eens met gewone woorden te zeggen", aldus de jubilaris, „het was aanvankelijk niet de bedoeling en ik had de benen willen nemen om met mijn familie deze dag op een rustige wijze door te brengen. Tenslotte heeft één ar gument mij ervan overtuigd, dat ik toch moest toestemmen in een viering op deze wijze." De jubilaris memoreerde dan het feit, dat dit het derde jubileum was, dat hij persoonlijk mocht «li .-4UT "VT 29 OJi) NIEUWS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 31