geboden met de berijmde gelukwensen van alle afdelingen. Ook dit aanvaardde hij gaarne. 20 april 1959 oud-werknemers receptie Van de gelegenheid tot feliciteren hebben een 400-tal oud-werknemers opgewekt gebruik gemaakt. Evenals tijdens de vorige receptie stond de voltallige familie Van Daalen gereed de gelukwensen in ontvangst te nemen. Er was aan beide zijden boven de gesloten mannenhanden vaak een glimlach van herkenning en vaak werd een extra woordje gewisseld tussen de jubilaris en oude kennissen. Uit alle geledingen van het bedrijf waren zij gekomen en soms van heel ver. Van de gewone ar beider af tot aan de bekleder van de hoogste post in het bedrijf: zij waren present. Er heerste al spoedig een opgewekte sfeer in de kantine, welke er inmiddels steeds feestelijker ging uitzien door de talloze bloemstukken en cadeaus, die uit binnen- en buitenland kwamen binnen stromen. Men zou die kenmerkend opgewekte stemming kunnen noemen: de oud-werknemerssfeer. De be groetingen onderling, de korte gesprekken, de ogenblikken van zwijgen tussen oude kameraden, het is alles anders dan tijdens andere bijeenkomsten. En over één ding was men het volmaakt eens: onze oud-werknemers vonden het bijzonder prettig,, dat ook zij bij de huldiging van hun oud-directeur in de gelegenheid waren hem te komen geluk wensen. En die blijdschap kwam niet van één kant, want zoals wij reeds schreven, er zijn in korte onderlinge gesprekken vele woorden van vriendschap en waardering gewisseld tussen jubilaris en goede, oude bekenden. NIEUWS 32

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 34