39 NIEUWS SAMENSTELLING HOOFDTARIEFCOMMISSIE In de algemene tariefcommissie-vergadering van maandag, 6 april 1959, werden gekozen als hoofd- tariefcommissielid voor de afdelingen: Branders, Boorders, Kokers groep A H. Naterop Scheepsbouw, Smeden, Plaatwerkers groep B A. v. Kooten J. Steenbergen Elec.lassers, Electriciens, Bouwbedrijf groep C J. v. d. Merwe Machinefabrieken Schiedam groep D L. Boer B. Blommers Timmerlieden, Scheepmakers, Schilders, Metselaars groep E G. J. Vermeulen Buitenbankwerkers, Onder houd, Ketelmakers groep F J. Ooms Fitters, Magazijn groep G A. Eeftens Alle afdelingen Rotterdam (Delfshaven) groep H A. F. Wischman J. G. Honcoop Alle afdelingen Rotterdam (Fijenoord) groep I M. Wagemaker Ambtshalve maakt de vertrouwensanalist F. A. Jung deel uit van de hoofdtariefcommissie. Hij heeft daarin een adviserende stem. Het overleg in de hoofdtariefcommissie vindt plaats met de heer Ir. H. Asselbergs, vertegenwoordiger der directie inzake de tarieven. T arief commissie Als Tariefcommissielid voor de afdeling Bankwer kers N.B. werd benoemd: A. Voorbach (38 - 949) In verband met het bijzondere karakter van deze aflevering moeten verschillende vaste rubrieken blij ven overstaan tot het volgende nummer. KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING De heer D. van Holten, werkzaam als beambte op de afdeling Inkoop-Rekenkamer, vierde op 1 april j.l. zijn 40-jarig dienstverband bij onze onderneming. Bijzondere luister werd aan dit jubileum bijgezet doordat het Hare Majesteit De Koningin behaagd heeft aan de jubilaris de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau te ver lenen. Met zijn echtgenote op het hoofdkantoor ont vangen, werden hem namens de burgemeester van Rotterdam, de model-versierselen uitgereikt door de heer ir. J. E. Woltjer, die hem namens de onder neming de draag-medaille schonk. STUDEREN Degenen, die interesse hebben om te gaan studeren, raden wij aan, om eens met de leiding van de Be- drijfsschool te gaan praten. De heren Van der Jagt en Valk, zullen u graag alle inlichtingen verstrekken over collectieve studie-re- geling, die getroffen is tussen de P.B.N.A. te Arn hem en onze werf. WETTELIJKE AANSPRAKELIJKHEID De Directie brengt onder de aandacht van het per soneel, dat het in verband met de bepalingen om trent wettelijke aansprakelijkheid van de werk gever niet toegestaan is zich voor dienstgebruik van eigen motorvoertuigen (automobiel, motor fiets, bromfiets, scooter e.d.) te bedienen, tenzij dit uitdrukkelijk met de werknemer is overeen gekomen en voor verzekering wordt zorggedragen. Als dienstgebruik worden niet beschouwd de ritten van huis naar het werk en omgekeerd. April 1959- De Directie. Wij willen 100 dagen lang ON veiligheid bestrijden Om ddarna met muziek en zang Ons één dag te verblijden. Dan naar het tweede 100-tal Weer zonder ongevallen Voor deze opdracht slaan wij pal Wij doen hetmet zén allen. De heer v. d. Jagt gaf nog enkele toelichtingen op de gang van zaken en sprak de hoop uit, dat tot de vakantie in geen enkele afdeling een ongeval met arbeidsonderbreking zal worden gemeld. Daarna onthulde de heer Wilton het bord, waarop met grote duidelijke letters te lezen staat: Gedurendedagen gebeurde hier geen ongeval met arbeidsonderbreking. Een spreekkoor van 10 jongelui dankte de sprekers en beloofde „met z'n allen" deze wedstrijd te spe len op de juiste manier. Hierna werd voor de scholieren nog vertoond een film over „Veilig Verkeer" en de film „de Gouden Edelweis".

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 41