VERENIGING Zij spreken hun wensen in woorden Ontleend aan hun eigene taal Maar zijn door onzichtbare koorden Verbonden tot één groot totaal In eendracht wenst nu, jubilaris, 't Verbond van dit duizendental Dat U, die hier 50 jaar is Nog lang en gezond leven zal. Hoofdbestuur Personeelsvereniging Wilton-Fij enoord Zij, die in 't rijk der klanken leven Uit vrije wil in vrije tijd En na succes, de ere geven Aan hem, die hen naar zege leidt, Die willen U voor 't dirigeren Van heel 't gemengde W.F. koor Van harte daarvoor jubileren Verzoekend: Dirigeer nog door! En brengt de keuze van de werken, Voor 't koor een zware studietijd Dit zal de dirigent nog sterken: Wie niet versaagt, slaagt in de strijd. Afdeling Dameskoor De ridders van het groene laken, Die zijn de eersten in de rij Om U hun compliment te maken Voor 't spel in Uw W.F. partij. Gij speelt nu in de ere-klasse En ancre-cadre, groot biljart. Het spel, waarin slechts keien passen. Proficiat, van ganser hart Die 50 caramboles kan maken In éne beurt, met pracht effect Weet alles af van zijne zaken En kent de speltechniek perfect. Afdeling Biljart Bescheiden klinken onze woorden Vanuit ons machtig werkterrein Wij trekken soms naar schone oorden En willen meer dan „Kiekers" zijn Wij spelen 't spel van licht en donker Ons boeit de mens en de natuur Ons is zelfs 't kleinste lichtgeflonker Belevenis of avontuur. Wij zien der mensen grote daden En houden dus de lens gereed Voor schoon geweven gouden draden Zoals gij, jubilaris, deed. Afdeling Fotografie Wij, in de bridgeclub W.F. spreken Van bieden, passen en verzaakt Gij speelt Uw match zonder gebreken En hebt subliem „Groot Slem" gemaakt U haalde alle slagen binnen In Uwe lange bridgepartij. Als gij na 't feest weer gaat beginnen Dan wensen w'U „Good luck" erbij En mocht U sans atout soms spelen Ook dan is winst gegarandeerd Want gij hebt ieder onderdeel en de knepen van het vak geleerd. Afdeling Bridge Als wij het groene gras betreden En voor de eer van Wiltons vlag Sportief de wedstrijd is gestreden Dan nemen wij met gulle lach Verlies of winst of punten delen: Men krijgt in 't strijdperk veelal dat Wat men verdient, want bij het spelen Wint hij, waar 't meeste pit in zat. En van Uw match van 50 jaren Gespeeld met hoofd en hart en hand Zal men de einduitslag bewaren: Bekwaamheid, kennis, trouw, verstand. Afdeling Handbal 45 NIEUWS Felicitatie voor de heer C. Avan Daaien, ter gelegenheid van zijn 50-jarig jubileum.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 47