Voorzichtig aan de stelling bouwen En dan tot slot: U staat schaakmat, De tegenstander zit in rouwe Zoals er eens een sleper zat Die zich niet goed realiseerde Dat op een onbestuurb're boot Een schaakmeester het spel regeerde En hem geen kans tot winnen bood. Wij wensen U, ook voor de spellen Die U nog wel te wachten staan Dat gij Uw stukken zó kunt stellen Dat tegenspelers schaakmat gaan. Afdeling Schaken Al is ons aantal zeer bescheiden Wij sluiten ons van harte aan Bij wat de grote zusters zeiden, Al zal 't in and're termen staan. Aan 't rhythme van de tijd gebonden Staan wij met jazz en swing daar klaar Waar, door ons werk, heerst een gezonde En blijde geest in dansersschaar. Wij willen U een tophit geven Maar doen dit in klassieke geest Met 't oude lied: Lang zal hij leven Ter ere van Uw gouden feest. Afdeling The W.F. Music Boys Een goede smash geeft resultaten En culmineert soms in een shot Het strijdperk winnend te verlaten Hangt af van 't snelle, juiste schot. Waar hoofd en hand zich samen richten - Al duurt zo'n wedstrijd 50 jaar - Op zelfbeheersing en op plichten Daar staan wij met ons „Vivat" klaar. Wij als supporters wensen allen Als gij na 't feest hanteert Uw bat Dat g' in de moeilijkste gevallen Weer triomfeert in elke set. Afdeling Tafeltennis Vóór wij het groene veld betreden Bezinnen wij ons op de strijd Die door goed samenspel der leden Vaak tot de overwinning leidt En volgt de goal straks als bekroning Voor wat de club geheel presteert Dan wordt als zinvolle beloning De scoorder met gejuich geëerd Dat gij nog lang blijft medespelen Is hier de wens van jong en oud, Die waarheidsvol U mededelen: Gij zijt na 50 jaar niet „out". Afdeling Voetbal Al is in 't zakelijke leven Het kampterrein niet geplaveid Als 't veld waar tennissers kamp geven Toch is het vergelijkb're strijd In beide zijn er enkelspellen Met tegenstanders van formaat Alleen, hij kan de punten tellen Die in zijn match onwrikbaar staat. En het publiek op de terrassen Juicht hartelijk de winnaar toe Die tot in d' allerhoogste klasse Het veld beheerst tot heden toe. Afdeling Tennis 47 't Is minder moeilijk te beginnen Dan wel 't volbrengen van de reis De lange afstandsrace te winnen Stelt taaie wil als eerste eis. Ook zal niet altijd schoolslag baten En brengt de vrije slag succes Men mag het water niet verlaten Want zwemmend leert men pas zijn les Dus zo gezien en vergeleken Is Uwe strijd in 't diep bassin Door 't oog van zwemmers nu bekeken Een prachtrecord vanaf 't begin. Afdeling Zwemmen G. (^j|) NIEUWS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 49