Het jaarlijkse uitstapje van onze oud-werknemers NIEUWS IHH - - - 1 en 2 Zo was de begroe ting aan de Oosterkade 3 Bus voor bus reed keurig op tijd voor en zo kwam men rustig aan boord. 4 Het vertrek van de „Erasmus" 5 Het vertrek van de auto bussen aan de Kralingse- plaslaan. 6 De oudste deelneemster vertrok 's morgens 6 uur uit Maarseveen. 7 Bazen in ruste 8 Wat was het weer gezellig 9 Zo trokken de stadjes en dorpen voorbij 10 Prachtig weer voor het zonnedek 11 Zij zorgden aan boord dat het aan niets ontbrak 12 Aankomst in Ouwehand's Dierenpark 13 Koffie met gebak op het gereserveerde terras. 14 De soep smaakte uitstekend 15 Aan de maaltijd 16 Toch was het vlees heerlijk mals Reeds op de contactmiddagen in februari j.l. werd door velen de vraag gesteld: „Gaan we dit jaar weer varen en bussen" waarop een knipoogje en „het zal wel voor elkaar komen", het gerust stellende antwoord was. Helemaal gerustgesteld was men pas toen tante Pos de circulaire bracht, waarin werd vermeld dat op 17 en 18 juni een boottocht naar Tiel zou worden gemaakt, gecombineerd met een autobus tocht naar Ouwehands Dieren park. Toen bleek hoe hier op gewacht was, want de aanmeldingen stroom den met honderden binnen en al spoedig was het record-aantal van 2100 deelnemers bereikt. Zo brak dan de 17e juni aan op welke dag 13 autobussen de deel nemers naar de Oosterkade brach ten waar de Erasmus uitnodigend lag te wachten. Onze directeur, Ir. B. Wilton, moest heel wat handen schudden voordat om 8.30 uur het sein tot vertrek gegeven werd. Na een schitterende tocht wat is Holland toch mooi, ook als je het kunt bekijken varende langs Nw. Maas - Noord - Merwede - Lek werd te 14.30 uur Tiel bereikt. Onnodig te zeggen dat de stem ming aan boord uitstekend was, mede dank zij onze onvermoei baar spelende Wilton-Fijenoord Music-Boys. Inmiddels was ook de tweede groep op weg gegaan in de 13 autobussen met een prachtige start daarbij uitstekend gehol pen door de Rotterdamse politie vanaf de Kralingse Plaslaan. Via Utrecht de Bilt Zeist Driebergen Doorn Leer- sum Amerongen -Eist werd om 11.00 uur Ouwehand's Die-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 15