VERENIGING Onderling Zwemfeest in het Sportfondsenbad te Schiedam Afd. Tamboercorps Afd. Zwemmen op' NIEUWS 18 Om maar ineens met de deur in huis te vallen: Wij kunnen dringend enige tam boers en hoornblazers gebruiken. Oor spronkelijk hadden wij 5 hoornblazers en nu nog maar 2. Dit is beslist te wei nig, daar wij ook rekening moeten hou den met verhindering door ploegen dienst. Het aantal tamboers (momenteel 17) kan nog worden uitgebreid tot circa 22 en eveneens in verband met verhin dering door ploegendienst is ook hier aanvulling gewenst. Met toestemming van het Bestuur van de Harmonie verleent het tamboercorps meermalen zelfstandig medewerking bij wandelmarsen enz. en ook dit optreden eist een grotere bezetting. Wij zijn er van overtuigd, dat er met een personeelssterkte als de onze zeker vol doende krachten aanwezig zijn om het tamboercorps weer op peil te brengen. Zelfs al hebt u nog nooit trommelstokken of een trompet in handen gehad, dan kunt u zich toch opgeven. Onze instruc teur is gaarne bereid u te helpen om het trommelen of blazen machtig te worden. Wij repeteren iedere woensdagavond in de „Bunker" tussen de Bedrijfsschool en de afd. Sociale Zaken, aanvang 8.00 uur. Komt daar eens met ons praten. Het Bestuur. TWEEKAMP W.F.C.W.P. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de zwemevereniging C.W.P. zal op zondagmiddag, 29 november a.s., een tweekamp worden gehouden in het Regentessen-bad in Den Haag. Evenals het vorige jaar gaan wij weer per bus, of beter gezegd 2 bussen, want de belangstelling bij de deelnemers is hiervoor bijzonder groot. De wedstrijd verloopt altijd in een span nende en gezellige sfeer. Aangezien de krachtsverhouding niet veel verschilt, is het altijd onzeker wie de beker gaat winnen. Deelnemers kunnen zich nu reeds op geven bij de heer Garnaat; ook kinderen tot 14 jaar kunnen zich opgeven om aan de wedstrijden deel te nemen. Supporters, die de reis per bus willen meemaken, moeten zich vooraf opgeven, anders lopen zij het risico niet mee te kunnen. De Techn.comm. Op zaterdag, 10 oktober 1959, hield onze afdeling Zwemmen een onderling zwemfeest, bestaande uit niet minder dan 24 nummers. De heer A. Kraayeveld opende het feest met een korte toespraak, waarin hij o.m. de oudere deelnemers aanspoorde een goed voorbeeld te zijn voor de jongeren. Na de wens voor een prettige en sportieve avond voor wer kende leden en genodigden, werd direct begonnen met het afwerken van de di verse nummers. De heren V. K. Bles (jury) met de heer L. Krol als starter, de dames C. de Ko ning, C. Bakker en de heren M. v. d. Lely, L. Kamp en A. de Jager als tijd opnemers en de keerpuntcommissaris mej. E. de Groot, gaven de beide secre taressen mej. F. Bosman en mevrouw A. de Jager-de Graaf druk werk, want in vlot tempo volgden de nummers elkaar De onderbreking in de lange rij wed strijdnummers bracht een 12-tal dames met een figuurdrijfnummer, dat keurig werd uitgevoerd op muziek van Veneta-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 20