OFFICIËLE MEDEDELINGEN Personalia Uit de ondernemingsraad Engels INHOUD Officiële mededelingen Personalia omslag pag Vit de Ondernemingsraad omslag pag Engelsomslag pag Victorie op de Victoria" pag Bedrijfsschool-Nieuws pag Uitreiking diploma's pag Uit de oude doos (3) Zr. Ms. Stoomkanonneerboten le klasse „Vidar" - „Valï' - „Hefring" pag Victor Veiligheidpag Wij blijven voorrang vragen voor veiligheid! pag Oud en nieuwpag Drie dagen op de „Klinkaertpag In Memoriam pag Willy Wilton-Fonds pag Staal romantiekpag De Kinderboot Wanneer is een boek moot? pag Hoe lees je een boekpag Boekenpuzzel en boekengrapjes pag Vereniging W.F. Afd. Tamboercorps pag Afd. Zwemmenpag Dankbetuigingenpag jubilarissen van de maand, omslag pag 2 2 2 1 5 6 8 10 10 11 12 13 13 13 16 16 17 18 18 20 3 REDACT IE-COMMISSIE: voorzitter: C. Keyzer leden: Redactie-adres: L. Giphart J. Koppe B. Blommers Afdeling Sociale Zaken KOPIE VOLGEND NUMMER De kopie voor het november-nummer dient vóór 10 november in het bezit van de redactie-commissie te zijn. De heer A. Marcus is met ingang van 1 september 1959 belast met de leiding van de afdeling Onderhoud. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is per onderstaande data eervol ontslag verleend aan: P. C. Visser A. A. H. Boon C. v. d. Adel G. W. Stegink Baas Smeedpers per 30-9-1959 Sjouwer per 24-10-1959 Koperslager/fitter per 31-10-1959 Traceur per 7-11-1959 In de vergadering van de O.R. op 28 september 1959 is het jaarverslag over 1958 besproken. Verder is ter sprake gekomen de verlenging van de over- werkvergunningen per 1 oktober 1959- De Ondernemings raad heeft zich voor verlenging van deze vergunningen uitgesproken. Tenslotte heeft de voorzitter enige mededelingen gedaan over de vorderingen van het werk aan boord van de „Victoria". Zij die belangstelling hebben Engels te leren en zij die hun reeds verkregen kennis van Engels wensen uit te brei den kunnen onder bepaalde voorwaarden clublessen vol gen van „The British Institute". Groepen zullen worden gevormd: a. voor hen die nog helemaal geen Engels hebben geleerd. b. voor hen die reeds een beetje Engels kennen. c. voor hen die te een of andere tijd (geeft niet hoe lang geleden) een Mulo of middelbare school eindexamen met goed gevolg hebben afgelegd. Dit betreft de op leiding voor het „Diploma Engels" van de University of Cambridge. Belangstellenden wordt verzocht hun naam op te geven aan de afdeling Personele Zaken Beambten. Hun zal wor den medegedeeld waar en wanneer vertegenwoordigers van voormeld instituut aanwezig zullen zijn voor het geven van inlichtingen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 2