VERENIGING Afdeling Schaken Afdeling Tafeltennis „Odeon" te Rotterdar AFDELING ONTWIKKELING EN AMUSEMENT CABARET-AVONDEN MET BAL NA Zaterdag 19 december 1959 Zaterdag 9 januari 1960 Zaterdag 16 januari 1960 Zaterdag 23 januari 1960 Stadsgehoorzaal, Vlaardingen met medewerking van Radio-revue-ensemble o.l.v. Rens van Dorth .COCKTAIL CONFETTI- WILLY ALBERTI met zijn succes-nummers OLEANDERS internationaal variëté-act. Wilt u deze prachtige avonden - en de overige avonden in het seizoen - medemaken? U bent nog geen lid? Geeft u dan direct op als lid bij de secretaris, de heer J. v d. Broek, op de afdeling Sociale Zaken of bij één der andere bestuursleden. U zult er geen spijt van hebben. De kosten kunnen geen bezwaar zijn; de contributie bedraagt slechts F 1.per maand recht gevende op toegang voor twee personen. U heeft in een poosje niets van ons gehoord maar helaas geldt hier niet het spreekwoord „geen tijding, goede tij ding". Zowel ons le als ons 2e elftal hebben beide hun eerste competitiewedstrijd verloren in Waddinxveen. We hadden dit wel enigszins verwacht en daarom zijn we allerminst ontmoedigd. Wat ons wel zorgen baart, is de kwij nende animo voor de schaaksport in het algemeen. Het schijnt, dat velen tegenwoordig wel uit zijn op ontspan ning, maar dan zonder enige inspan ning. Men ondergaat liever passief een zekere ontspanning, in plaats van actief ontspanning te scheppen. Welke psy choloog of andere „loog" kan ons uit deze misère helpen? Het moet toch niet voorkomen dat we, zoals nu het geval is, onze afdeling Rotterdam „tij delijk" moeten sluiten wegens gebrek aan belangstelling! We weten zeker dat er bij W.F. nog schaakliefhebbers genoeg zijn, maar waarom komen ze dan niet opdagen op maandagavond? Zijn ze allemaal zo druk bezet, dat deze avond niet gemist kan worden? Dat kunnen we niet geloven, al zal dit voor een enkeling misschien wel gelden. Probeert u eens, vrienden, om de W.F.- schaakclub verder omhoog te brengen. Wij zijn er van overtuigd, dat u niet alleen ons, maar ook uzelf daarmede een groot genoegen doet. U bent nog altijd welkom in ons clubgebouw te Schiedam op maandagavond 8.00 uur. Komt U? J. van Meeuwen, secr. De competitie is voor de tafeltennis sers ook weer van start gegaan en Wilton-Fijenoord komt in deze com petitie uit met 5 teams; 2 teams in de 2de klasse, 1 in de 3de en 2 teams in de 4de klasse. Het eerste team startte met een 8 - 2 zege op Tava 2. De tweede wedstrijd werd echter met 7 - 3 van Herman dad 1 verloren, wat ongetwijfeld een misstap was, want P. Boer, C. de Bie en D. Meeldijk zijn vast van plan het in het vorige jaar verloren gegane 1ste klasseschap opnieuw te veroveren. Het tweede team behaalde uit de eer ste 2 wedstrijden 3 punten en wel tegen Stawero 1 thuis een 8 - 2 zege en een gelijk spel uit tegen T.O.G. Het derde team speelde slechts één wedstrijd, doch dit werd ook een fikse 8 - 2 zege op Stawero 2. Het vierde startte met een 10-0 zege op Diveko en een 7 - 3 nederlaag te gen het pas gedegradeerde Xerxes 7. Het vijfde team tenslotte speelde reeds 3 wedstrijden, maar kon slechts 2 pun ten binnenhalen en wel tegen Feije- noord 5 (6-4). De andere twee wed strijden tegen S.V.A. 3 en Telefoon 3 werden resp. met 8-2 en 6-4 ver loren. Nu nog even een mededeling voor die genen, die ook lid willen worden van de tafeltennisvereniging. Op donderdag avond wordt er altijd gespeeld en ge traind in de cantine vlak bij de hoofd poort. Ook de heer A. Plaisier (Ma chinefabriek Reparatie) kan u alle ge wenste inlichtingen verstrekken, zodat u, indien u iets voor tafeltennis voelt, niet meer naast de tafel behoeft te blij ven staan. Ping Pong. 19 (J{|) NIEUWS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 23