OFFICIËLE MEDEDELINGEN INHOUD „Viana"omslag Pag- 2 Officiële Mededelingen omslag Pog- 2 Uit de Ondernemingsraad omslag Pag- 2 en binnenwerk Pag- 3 Wees paraat Pag- 1 Uit de oude doos (4) Pag 2 Koninklijke onderscheiding Pag- 3 Bedrijfsschool-nieuws pog- 4 Uit brief van „Patriarch" aan Baardman(gedicht) Pog- 5 Valorisatie van archiefbescheiden Pog- 6 In Memoriam pog- 7 Uitslag Vakantiefotowedstrijd 1959 Pag- 8 Ideeënbus Pog- 10 Veiligheid Victor Veiligheid Pog- 11 Zet toch een helm op! Pog- 11 De klokkespeler van de Sint Ni- colaastoren Pag- 12 Dankbetuigingen Pog- 14 Personalia pog- 14 Willy Wilton-Fonds pog- 14 Snipperdagen pog- 14 Gevonden voorwerpen pog- 14 De Kinderboot Sinterklaas-rijmpjes pog- 15 Toen Sinterklaas nog maar een jongetje was pog 16 Zie ginds komt de stoomboot pog- 18 Vereniging IV.F. Afdeling Schaken pog- 19 Afdeling Tafeltennis pog- 19 Afdeling Oen A. (advertentie) pog- 19 Afdeling Zwemmen pog- 20 Oranjekalender I960 van „Pro fuventute pog- 20 Jubilarissen van de maand, omslag pog- 3 "VIANA" Afdeling Reparatie Afdeling Personeelszaken Afdeling Organisatie Uit de ondernemingsraad Op de voorpagina ziet men het uitdokken van bouwnummer 761 Viana". Ondanks de vrij sterke dwarswind heeft het schip zonder mankeren het houwdok verlaten en is aan de afbouivkade gemeerd. Een en an der vond plaats op 14 november te 3.00 uur 's middags. REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter: leden: Redactie-adres: C. Keyzer L. Giphart J. Koppe B. Blommers Afdeling Sociale Zaken De heer ir. O. J. van der Vorm, die reeds geruime tijd de heer K. P. Muilwijk, hoofd van de Commerciële en Financiële Afdeling Reparatie, bij de uitvoering van diens taak als plaatsvervanger ter zijde staat, is thans aangewezen als diens opvolger. De heer Muilwijk zal einde I960 wegens het Bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd de onderneming verlaten. Per 15 oktober 1959 tewerkgesteld op de afdeling Personeelszaken, Drs. R. A. Kollewijn, die zich in het bijzonder zal bezighouden met het theoretisch gedeelte van het personeelsbeleid. Het kantoor van de heer ir. H. Asselbergs en de heer K. U. E. Svensson zal per 1 januari verplaatst worden naar Dokkantoor Oost. Telefoon 595. In de vergadering van de Ondernemingsraad op 28 oktober jl. zijn o.a. de navolgende punten aan de orde geweest: Vuilwerkcommissie Bekeken zal worden of de mogelijkheid bestaat tot regelmatige bijeenkomsten te komen. Overwerklijsten Ook de voorlieden komen op deze lijsten voor. Sportkantine In verband met opmerkingen, dat de prijzen in deze kantine te hoog zijn, diene, dat de tarieven aan de hand van daarvoor geldende normen moeten worden vastgesteld. Het paviljoen is gedurende de winter maanden voor het publiek gesloten met uitzondering van de zaterdagmiddagen en zondagen tijdens sport wedstrijden. Bekeken zal worden of er het volgende jaar een andere oplossing mogelijk is. Verwarming kleed- en waslokalen op zondag. Er zal voor worden gezorgd, dat bij koud en regen achtig weer een kleedlokaal verwarmd is. Programma Ondernemingsraad Dit programma is in overleg met de Kleine Commissie samengesteld en aan de leden van de Ondernemings raad bekend gemaakt. Verslag „Oud-Leusden" Dit verslag zal zo spoedig mogelijk aan de leden van de Ondernemingsraad worden uitgereikt. „Victoria" Er hebben enige besprekingen plaats gehad tussen bedrijfsleiders en leden van de Ondernemingsraad resp. Groepscommissies, over de werkzaamheden aan boord van dit schip. Van de Groepscommissie F was een brief binnenge komen over verschil in loon tussen enkele categorieën van werknemers. (Vervolg op pagina 3)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 2