Afdeling Tennis Afdeling Zwemmen NIEUWS 34 De Redactie-Commissie wenst u een Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar. 2de klasse C. I. R. O. 1 5—10 van Hessen 2 5 8 H. P. V. 1 5 6 Wilton 2 5 6 Shell 3 5 6 U. S. V. 4 5 5 Reflex 2 5 4 Maasstad 6 5 3 Stawero 1 5 3 T. O. G. 1 5 1 3de klasse H. S. V. A. 2 5 9 Wilton 3 4 8 Roteb 2 4 6 Sunlight 1 5 6 Milkst. 6 4 5 Stawero 2 4 3 Insulinde 4 4 3 Stokvis 3 5—0 P. T. T. 5 5 0 4de klasse A. Xerxes 7 5 9 Wilton 4 5 8 Germinal 7 5 8 H. P. V. 3 4 7 Gezico 2 5—4 M.A.S.C. 2 5—4 Pelmolen 2 5 3 Deviko 2 5 3 Nation 5 5 2 R. N. 2 4 0 4de klasse B. Emba 1 5—10 Milks 7 5 8 S. V. A. 3 4 6 Telef 3 5 6 Wilton 5 6 6 Elan 7 4 4 Hagero 3 5—4 Feijen 5 5 2 D.N.M. 2 5 2 Sunlight 3 4 0 Bij lawn-tennis is een van de langrijkste medespelers het en daarover hebben wij het afge lopen seizoen niet te klagen gehad. Uitmuntend zelfs. Het kwam nu voor, dat de banen verlaten wer den vanwege de grote hitte en na de middag, wanneer de grootste hitte voorbij was, opnieuw bezet werden. Er is enthousiast gespeeld en vooral het traditionele club- tournooi is een succes geworden. Opnieuw wisselde de heren-beker van eigenaar, terwijl de dames-be ker voorgoed in het bezit bleef van mej. Scholte. De partijen konden precies volgens schema worden ge speeld en de spanning bleef tot het laatste toe. De feestelijke slui ting van het tournooi klonk als een klok. Ook dit jaar is ons com petitie-team wel kampioen gewor den, doch er niet in geslaagd te promoveren. Wij danken alle leden voor de prettige en sportieve manier van omgang het afgelopen seizoen be toond en wensen hun, directie, hoofdbestuur en alle leden van overige sportclubs prettige feest dagen en een voorspoedig I960. Het bestuur. De optimistische geluiden, welke wij in vorige jaren lieten horen, moeten wij helaas enigszins gaan inperken. Want door verschillende oorzaken, zoals militaire dienst plicht, ontslag, ziekte enz., is onze wedstrijdploeg sterk ingekrompen. Vooral wat betreft de heren is het misère. De dames kunnen zich wat aantal en sterkte betreft wel hand haven. Gelukkig komen het vol gende jaar diverse jeugdleden op een leeftijd, dat zij opgenomen kunnen worden onder de wed- strij dieden, zodat wij in de komen de jaren ons oude peil vermoede lijk wel weer zullen kunnen berei ken. De prestaties, welke onze vereni ging in het afgelopen jaar heeft geboekt, hebben dan ook sterk ge leden door het geringe aantal he- renwedstrijdzwemmers. De wissel beker van C.W.P. moesten wij in Den Haag laten staan en de twee kamp tegen Dockyard konden wij nog maar net winnen. Ook in de Shell-vijfkamp bleef onze presta tie beneden het normale peil. De dames, die zich het vorige jaar moedig op waterpolo hebben toe gelegd, kunnen van een verdien stelijke start spreken, want in de zomercompetitie bereikten zij de tweede plaats. De deelname aan de polo-tournooien van Z.P.C. en Merwede leverde een onderste en een tweede plaats op. De teruggang van het aantal he renleden is ook al merkbaar bij het waterpolo, slechts met moeite ontkwamen zij in de zomercompe titie aan de onderste plaats. De kunstzwemsters en figuurdrijf- sters hebben dit jaar verschillende malen demonstraties gegeven en boekten hierbij aardige successen. Aan wedstrijden werd in 1959 niet deelgenomen. Ons clubuur in hel buitenbad. Groenoord was een enorm succes, wat eigenlijk wel te verwachten was door het prachtige zomerweer. Tot slot vermelden wij hier nog, dat St. Nicolaas op ons clubuur een bezoek heeft gebracht en hij voor ieder kind van ons donder dag- en vrijdag-clubuur wat lek kers had meegebracht. Misschien komt hij het volgende jaar weer bij ons, maar hij zal eerst Zwarte Piet zwemles moeten laten nemen, want die deed wel erg gevaarlijk in de buurt van het water. Tenslotte wensen wij directie, hoofdbestuur, alle leden en allen die op enigerlei wijze onze vereni ging daadwerkelijk steun verleen den, een voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar. Het bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 38