BIJSTAND-3 NATIONALE FINANCIËLE AKTIE NIEUWS 36 Langs deze weg betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de cadeaus, welke ik ont ving ter gelegenheid van mijn vertrek in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd, alsmede voor de sympathieke woorden, die deze cadeaus vergezelden. G. BLOM. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, ba zen, voorlieden en collega's van de afdeling Ter- reindienst voor de geschenken en de goede wersen bij het verlaten van de fabriek in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. J. VAN BOSCH. Mede namens mijn vrouw betuig ik hiermede mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en colle ga's van de afdeling Beveiliging, voor de blijken van belangstelling, de goede wensen en de cadeaus, welke ik mocht ontvangen bij het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. J. MEIJER. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, H.H. doktoren en collega's van de Geneeskundige Dienst, de afdeling Sociale Zaken en verdere vrienden voor de vele blijken van belangstelling, het mooie cadeau en de gevoelvolle woorden bij zijn vertrek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. MOLKENBOER. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn oprechte dank aan directie, chefs, collega's en personeel van de afdeling Scheepsbouw werf Rotterdam, voor de prachtige geschenken en de goede wensen, welke hij mocht ontvangen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. SASSEN. Mede namens mijn vrouw dank ik directie, chefs, bazen, lassers en vele anderen van diverse afdelin gen hartelijk voor de belangstelling en de mooie cadeaus, welke ik heb mogen ontvangen bij mijn afscheid in verband met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. F. A. VISSER. Mede namens mijn vrouw betuig ik ,,de Drukpen" mijn hartelijke dank voor het prachtige cadeau ter gelegenheid van mijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. A. ZEGERS. Al twéé keer won Aktie Bijstand Aller grote sympathie; Vol vertrouwen komen wij dus Nu met aktie: Bijstand-5. 't Gaat om héle mooie prijzen, IVeer zijn er vijf huizen bij. Koop de aktie Bijstand loten, Prijzenkans is dubbel groot, Win een woonhuis en help tévens, Medemensen uit de nood! Clinge Doorenbos. Van 4 juni - 16 juli 1960 wordt in ons land een grote nationale loterij ge houden ten gunste van „Het Koningin Juliana Fonds" en „Het Prins Bern- hard Fonds". De opbrengst van deze grote geldinzameling wordt onder meer aangewend ten behoeve van de Bejaar denzorg en de Jeugdzorg. Beide Koninklijke Fondsen beijveren zich, in de sectoren van maatschappelijk en cultureel werk, organisaties, die in nood verkeren, bij te staan. Raden van Beheer, samengesteld uit vooraanstaande Nederlanders, dragen zorg dat verkregen gelden op de juiste wijze worden toebedeeld c.q. besteed. Voor deze aktie, die men dient te zien als een moderne controleerbare collecte, is de loterijvorm gekozen. Loten a 1,per stuk in 5 kleuren zijn op duizenden verkoopadressen verkrijgbaar. 250.000,aan belastingvrije prijzen, waaronder 5 woonhuizen a 25.000, p.s. zijn in de aktie opgenomen. Door middel van een speciale radio-uitzen ding zullen reeds dato 16 juli hoofd prijzen bekend worden gemaakt. De vorige twee Bijstand-akties bleken vóór de gestelde tijd te zijn uitverkocht. Daarom wordt geadviseerd het kopen van loten vooral niet uit te stellen. Mocht men, door welke omstandigheden ook geen loten op verkoopadressen kunnen kopen, dan kan men gebruik maken van postrekening nr. 5 ten name van Bijstand - Rotterdam. De Minister van Justitie verleende dato 26 februari I960 onder nr. LO 570/ 141/430 vergunning voor het houden van deze loterij.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 38