Afdeling Schaken Afdeling Voethal I NIEUWS 38 dat zijn opvolger zijn mensen in dit bedrijf goed zal leren kennen en begrijpen. Het gaat op een Scheepsreparatiebedrij f soms moei lijk om alle leden op de repetitie te krijgen en te houden. Dit moet men als dirigent némen. Zoiets valt hier niet te veranderen. Met een persoonlijk dankwoord gericht tot de heer Wilton eindigt de heer Pala. Het is al weer geruime tijd gele den, dat u iets van onze afdeling in het Wilton-Fijenoord Nieuws te lezen kreeg. Nu zegt een spreek woord: Geen tijding, goede tijding, maar dit was nu juist niet het ge val. Zowel ons le als ons 2e tiental stond op het punt van degradatie, toen de laatste wedstrijd van ons le tiental tegen de koploper P.T.T. uit Dordrecht nog gespeeld nv est worden. Maar zie, dit tiental gaf weer eens een staaltje van zijn kunnen weg en stuurde de Dordte- naren met hangende pootjes naar huis. W.F. I ontkwam aan degra datie en P.T.T. zag de droom van het kampioenschap vervliegen en moest nu de eerste plaats afstaan aan Waddinxveen, dat W.F. wel bijzonder dankbaar geweest zal zijn. Helaas degradeerde ons 2e tiental wel, maar onze spelers kunnen beter en wij rekenen er op, dat ze dit in het nieuwe seizoen ook zul len bewijzen. De wedstrijden voor het clubkam pioenschap 1958 - 1959 zijn inmid dels ook (met vertraging) bekend. De heer Sloof behaalde het kam pioenschap, welke prestatie in de wisselbeker gegraveerd zal worden, terwijl hij ook een herinnerings medaille ontvangen zal. Het kampioenschap 1959- 1960 moet nog beslist worden; het gaat hier tussen de heren Hamerslag, Sloof, De Bruin en Grevenbroek. Op 5 september I960 houdt onze vereniging haar jaarvergadering, terwijl op 12 september een wed strijd georganiseerd zal worden tus sen de clubleden en de overige W.F.-schakers. Dit kan een inte ressante wedstrijd worden en wij verzoeken alle schakers zich voor deelname op te geven aan: de heer C. van Tol, Calculatie Mach.fabriek I Rep. of de heer J. van Meeuwen, Reke ningenafdeling, of de heer P. J. van Oyen, Smeed pers te Rotterdam. Zegt dit voort! Het bestuur. Ir. J. E. Woltjer reikt de prijzen uit Overzicht W.F.-bed rijfs voet bal- competitie I960 Mocht de bedrijfscompetitie zich in andere jaren verheugen over een lang leven, dit jaar heeft de orga niserende commissie gemeend er goed aan te doen een aanmerke lijke bekorting toe te passen. Er werd gespeeld in twee afdelingen van elk 6 elftallen. Ieder elftal speelde dus 5 wedstrijden in zijn afdeling. Hiervan werden 4 wedstrijden van 2 x 20 minuten gespeeld (2 per avond) en 1 wedstrijd van 2 x 40 minuten. Over het algemeen kan men zeg gen, dat met deze indeling, de in teresse bij de elftallen tot het einde van de competitie gehandhaafd bleef, zulks in tegenstelling met vorige competities. Ook de voor-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 42