Rijdende keuken op de werf Gewaagd voorstel Excursies NIEUWS 20 Eten halers aantreden Worteltjes schoonmaken Nee, niet voor het W.F.-personeel. Op de foto ziet men een rijdende keu ken die stilstaat. Daar wordt des kundig de warme hap bereid voor het personeel van Hr. Ms. O.Z.B.-jager „Gelderland". Dit schip ligt momen teel in één onzer dokken. De eten- halers marcheren juist af naar boord. De andere foto laat zien hoe wortel tjes deskundig worden „onthuid". Als straks de vette hap aan boord staat opgediend, dan is het: Zorg dat je er - ook - bijkomt. Wij lazen in het Algemeen Dagblad van 23-7-1960: St. John (A.P.) De directie van de Baird - motorfabrieken te St. John op Newfoundland heeft bij de ingang van de fabrieks hal de volgende aankondiging aangeplakt. „Wij verzoeken elke employé ergens tussen begin en het eind van de werktijd te proberen enige tijd te vinden voor iets, dat bekend staat als ,,de werktijd"Wij vragen dit zonder teveel inbreuk te wil len maken op de tijd die gewoonlijk besteed wordt voor de lunch, voor koffiedrinken, voor rustperioden, het vertellen van moppen, het bespreken van vakantieplannen en het herkauwen van de T.V.-pro gramma's van gisteren. Velen zal dit misschien als een radicale vernieuwing voorkomen, maar wij geloven werkelijk, dat dit idee grote mogelijkheden biedt." o Vraag van de Redactie W.F. Nieuws: zou het bovenstaande ook be horen bij „het vertellen van moppen", genoemd in deze aankon diging? dinsdag, 19 juli I960 Chr. Centrale der Metaalbewerkers van België (49 personen) donderdag, 21 juli I960 Leden van de Ondernemings- en Veiligheidsraad van de Scheepswerf Mercantile te Antwerpen (75 per sonen) donderdag, 21 juli I960 Haags Instituut voor Volksontwik keling (40 personen) donderdag, 28 juli I960 Koninklijke Militaire Academie te Breda (46 personen) vrijdag, 5 augustus I960 Amerikaanse studenten (14 perso nen) vrijdag, 5 augustus I960 Staatsmijnen in Limburg (35 per sonen).

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 22