r1 *<&!L s* W3-J® NIEUWS Zó z«/ Af/ wandbord worden - nAW$*%\ Als 'I u belieftkapitein! Please Sir! worden èn dit schip èn onze nieu we kade gelijktijdig in dienst ge steld. Omtrent deze uitbreiding merkte de heer Meeuwisse op dat onze di rectie zich bewust was, dat reders zouden overgaan tot de bouw van schepen met grotere tonnenmaat en zelfs tot het bouwen van super- en mammoettankers. Periodiek zou den dus deze schepen aan onze scheepswerven moeten komen. Dat men hier tot deze grote investerin gen is overgegaan bewijst wel, dat onze directie vertrouwen stelt in de toekomst van de scheepvaart, on danks de huidige, minder gunstige vrachtprijzen. De nieuwe kade is uitgerust met alle faciliteiten die voor een scheeps werf, die te maken heeft met sche pen van elk type en elke afmeting, nodig zijn. Een 35-tons rijdende kraan staat hier opgesteld. Alle aan sluitingen zijn gereed: perslucht, drink- en dienstwater, gas en zuur stof, electrische stroom van diverse voltages. Last but not least is er de grote vak bekwaamheid van onze mensen, de efficiency van onze organisatie en de toewijding van onze employé's bij het vervullen van de hun opge dragen taken. Spreker vertrouwt erop dat W.F. in de toekomst een nog betere service zal kunnen ver lenen, dan in het verleden al is ge daan, tot gemeenschappelijk voor deel van reder en reparateur. Ten slotte hoopte de heer Meeuwisse dat de vlag van deze rederij vele malen op onze werf zal wapperen, tezamen met die van vele andere naties en rederijen en hij besluit zijn toespraak met een woord van dank aan allen, die deel hadden aan het totstandbrengen van deze havenuit breiding, voor hun vakkundig en ambitieus werk en wenst hen geluk met het tot dusver behaalde succes. Ter herinnering aan deze gebeur tenis bood voorlopig symbolisch de heer Meeuwisse de kapitein* een wandbord in Delftsblauw aan, waarop de afbeelding van het schip, gemeerd aan de nieuwe kade, ver eeuwigd is. Te zijner tijd zal het bord aan boord een plaats in de salon krijgen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 6