OFFICIËLE MEDEDELINGEN Personalia Snipperdagen Tariefcommissie Sint Nicolaasfeest in Heidebad??!! INHOUD Officiële mededelingen Personaliaomslag pag. 2 Snipperdagenomslag pag. 2 Tarief commissieomslag pag. 2 SinI Nicolaasfeesl in Heidebad??omsl. pag. 2 Van bouwnummer 762 tot s.t.s. „Videna" pag. 1 Bekendmaking pag. 5 De adoptie van het s.t.s. „Videna" pag. 6 Oproeppag. 7 Reparatiekarwei Nieuwbouwdok pag. 8 De dokmeester en zijn patiëntenpag. 10 Op de kleine proef stand in de Machine fabriek pag. 13 Uit de oude doos (16). Hr. Ms. Torpe- dobootjager Witte de With, Bouwnum mer 308 pag. 14 Begin en eindepag. 16 De derde en de vierde al in de Machine fabriek pag. 18 De ballpoint „deed het niet" pag. 18 Victor Veiligheidpag. 20 Let op pag. 20 Plezier na het werk (3)pag. 21 Willy Wilton-Fondspag. 22 Excursies in oktober en november pag. 22 In Memoriampag. 22 In Memoriam M. Veldhoen pag. 22 Beste jongens en meisjespag. 23 Vier vaartuigen gebouwdpag. 23 Vijf rovers blunderden Sanct Nicolai pag. 24 Stapel-gekpag. 27 Het schoolboek aangevuldpag. 28 Kort gesprekpag. 28 Verkeerstip van de A.N.W.B. pag. 29 De Kinderbool Bangpag. 30 Piet en de pietjespag. 31 Wie wil er nog een kopje Piet of Sinterklaas?pag. 33 Vereniging W.F. Afdeling Dames- en Mannenkoor pag. 34 Afdeling Fotografiepag. 34 Afdeling Handbal pag. 33 Afdeling O. en Apag. 36 Afdeling Philateliepag. 36 Dankbetuigingenpag. 36 jubilarissen van de maand omslag pag. 3 REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter: C. Keyzer f L. Giphart leden: J. Koppe B. Blommers Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken FOTO VAN DE MAAND „Hartelijk dank voor het mooie geschenk" Met ingang van 26 oktober I960 is de heer ir. F. C. Smit benoemd tot algemeen bedrijfsleider van de machinefa brieken in Schiedam en Rotterdam. Op 1 november heeft de heer B. Kortlandt onze dienst verlaten. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is per onderstaande data eervol ontslag verleend aan: mach. schaver calculator Werkt.b. Rep. bs. Mach.fabr. I bankwerker fraizer J. H. Smelt J. Geerink A. Matena J. H. D. Smit G. Neef 26-11-1960 30-11-1960 30-11-1960 3-12-1960 17-12-1960 Met het oog op de a.s. feestdagen wordt men verzocht eventuele snipperdagen tijdig aan te vragen. Zij, die be last zijn met de administratie van het verlof, worden ver zocht de bonnen zo spoedig mogelijk door te zenden aan de afd. Tijdcontrole. Als lid van de Tariefcommissie afdeling Buitenbank werkers Rotterdam is aangesteld de heer G. Moritz (38- 442). Wie zou het kinderfeest niet in zo'n gezellige bungalow tussen de dennen en sparren willen vieren? Jammer genoeg is dat niet mogelijk, maar wel om uw vakantie in zo'n omgeving door te brengen. Maar dan moet u toch zo spoedig mogelijk het Heidebad- formulier invullen en inleveren voor 15 december a.s. In verband met schriftelijke vragen daaromtrent is de in leveringsdatum een maand vroeger gesteld dan het vorige jaar. Natuurlijk wordt er dan nog geloot, want helaas hebben wij in de vakantieperiode niet voor alle aanvragers een huisje. Heeft u geen schoolgaande kinderen, vraag dan een pé riode buiten de schoolvakanties, want dan is er een grote kans, dat u er bij bent. Dus zo spoedig mogelijk inleveren en u krijgt van ons na loting bericht. Alvast een prettige vakantie en mooi weer!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 2