vj Dankbetuigingen Afdeling O. A. Afdeling Philatelie NIEUWS 36 In de maand november heeft de be kende schrijver Willem van Iepen- daal de afdeling O. A. laten ken nismaken met „Volkstaal en Volks humor", een onderwerp dat de heer Van lependaal uitermate ligt. Het is ook bizonder geschikt om het van de vrolijke kant te benaderen. Toch liet de spreker ons door voor beelden horen dat „humor" lang niet altijd synoniem is met de be grippen vrolijkheid en luchthartig heid. Misschien is wel de tragische humor de meest geslaagde. Talrijke lachsalvo's bewezen echter wel, dat de causeur de vrolijke noot niet ver gat. Wie Van lependaal kent als schrijver van kostelijke boeken, zal hebben vastgesteld dat de spreker Van lependaal niet voor de eerste onderdoet in: Volkstaal en Volks humor. De opkomst was wederom bevredigend. De afdeling Philatelie van onze personeelsvereniging, zoekt voor haar rondzendin gen verzamelingen Neder land en O.G., Engeland en Koloniën na 1937, België en Zwitserland. Aanbiedingen onder opgaaf van prijs aan de secretaris A. v. d. Bosch, Noordvest- singel 59 te Schiedam. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, afd. Expeditie, wal kapitein en voorts aan allen die van hun belangstelling blijk gaven bij zijn 40-jarig jubileum op zaterdag 15 oktober jl. L. SPRONG Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling bij zijn 25-jarig jubi leum. S. J. C. BOUWMAN Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de geschenken onder couvert en de blijken van belang stelling bij zijn 25-jarig jubileum. C. OOSTHOEK Mede namens zijn vrouw en kinderen betuigt onder getekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, ba zen, collega's en aan het jubileumfonds „De Pijp" voor de geschenken en de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. C. RIJSDIJK Mijn hartelijke dank, mede namens mijn echtgenote, aan directie, chefs en allen, die van hun belangstelling hebben blijk gegeven bij mijn 25-jarig jubileum en die deze dag voor ons onvergetelijk hebben gemaakt. D. VAN SON Mijn hartelijke dank, mede namens mijn vrouw, aan directie, chefs, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling en het geschenk onder couvert bij mijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. T. DE BAAT Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank aan bazen, voorlieden en collega's voor de belangstel ling en voor de geschenken bij zijn vertrek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. B. DEN BRINKER Het was mij op 31 oktober jl. een genoegen opnieuw te mogen vaststellen, dat voor Wilton-Fijenoord „uit het oog, uit het hart" niet geldt. Hartelijk dank aan allen voor zoveel vriendelijkheid en niet het minst voor de ontvangen geschenken. B. BROEDER Hiermede dank ik allen nogmaals voor de bewijzen van sympathie en de prachtige geschenken ter gelegenheid van mijn afscheid van Wilton-Fijenoord op 31 oktober 1960. A. M. A. GOMMERS Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn oprechte dank aan directie, bedrijfs leiding, collega's en vrienden voor de vele blijken van belangstelling en de geschenken bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. G. NEEF Mijn hartelijke dank aan allen van hoog tot laag voor het onvergetelijke afscheid dat mij werd bereid bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Ik heb dit afscheid beleefd als een unicum. C. v. d. POEL Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en col lega's voor de blijken van belangstelling en voor de geschenken, die hij bij zijn vertrek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd mocht ontvangen. C. SAKKO Mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden, administratie, col lega's en vrienden voor de vele blijken van belangstel ling en de geschenken ontvangen bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. H. SMELT Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan chefs, bazen, collega's en vrienden van afd. Machinefabriek Reparatie en Nieuwbouw voor de vele blijken van belangstelling en voor het mooie cadeau bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. A. VAN WOENSEL

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 40