NIEUWS 2 en daarbij gestelde goede wensen een onmisbare schakel vormen in het leven van het schip". „Wij zijn u dankbaar, dat u dit hebt willen doen en wij vertrouwen, dat hetgeen ik u namens onze directie mag aanbieden, voor u te allen tijde een prettige herinnering zal zijn aan deze dag, die voor de reder, de werf, maar ook voor het schip met zijn kapitein, officieren en bemanning een bijzondere dag is." De heer Woltjer sprak vervolgens over de voorgeschiedenis van de bouw nl. over het feit, dat het contract is over gegaan van de N.V. Petroleum Maatschappij „La Corona" als eerste opdrachtgeefster aan de Maatschappij tot Finan ciering van Bedrijfspanden en hij hoopte, „dat het prettig triumviraat, dat wij hier bij dit schip hebben gehad, nl. reder, financier en werf nog vele keren zal mogen worden herhaald." „Ik meen, dat ik niet te boud spreek, als ik zeg dat er van deze drie zeker twee zijn, die verlangen om deze eens ingeslagen weg van gezamenlijke bouw spoedig te vervolgen. Mag ik de hoop uitspreken, dat ook de reder de moed moge vinden opnieuw bestellingen te plaatsen, zelfs in een tijd waar de vrachtprijzen laag, doch ook de bouwprijzen zeer laag zijn." De heer E. H. Larive beloont de doopvrouwe De heer C. André de la Porte, directeur van de Amsterdamsche Bank N.V., spreekt met de doopvrouwe over het geschenk. (Mozaïek ver vaardigd door de heer Jaap Bouhuys te Zandvoort, het geschenk van de doopvrouwe van het s.t.s. VidenaMevrouw M. A. Engelfriet- Broekhuysen, aan de gezagvoerder van het schip. Het mozaïek stelt de geboorte van een Phoenix voor)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 6