uitreiking van 96 vererende ^NIEUWS 14 Massafabricage, seriebouw, lopende-band-artikelen, efficiency, het zijn alle moderne woorden en be grippen, die zelfs bij de uitreiking van de bekende Vererende Getuigschriften van de Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel een rol schijnen te spelen. Niet minder dan 96 van deze Getuigschriften moesten op 19 januari aan de W.F.-jubilarissen uit het jaar I960 worden uitge reikt. Dit vond plaats in het Passage-Theater te Schie dam. Ter gelegenheid van dit gebeuren was een gevarieerd feestprogramma samengesteld, bestaan de uit 4 onderdelen: optreden van de W.F.-Har monie, o.l.v. de heer L. Th. Jansen, huldiging ju bilarissen, amusementsprogramma en Rotterdamse mijmeringen (film). o Onze directeur, ir B. Wilton, had in zijn openings woord een indrukwekkende rij genodigden te ver welkomen, want het Passage-Theater was vrijwel tot de laatste plaats bezet: het Bestuur van de Ne derlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Han del met de vice-voorzitter van het Departement Schiedam, de heer H. W. G. Hoek, de jubilaris sen-1960 met hun dames, directie, hoofdambte naren en chefs W.F., de oud-dirigent, de heer Joh. F. Pala, Hoofdbestuur en afdelingsbesturen van de Personeelsvereniging, Bestuur Bazenverenb ging, Ondernemingsraad, Hoofdtariefcommissie, Besturen van diverse W.F.-fondsen, busleiders per- soneelsvervoer, dirigent, leden, donateurs en ere leden van de Harmonie. o De heer Hoek sprak namens de Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel de jubi larissen toe. Er waren nog nooit zoveel jubileren de W.F.-werknemers uit één jaar samengekomen om het Getuigschrift in ontvangst te nemen. Dit jaar 6 meer dan in 1959. Daarom was het ook nu niet mogelijk hen op het podium op te stellen en toe te spreken. De persoonlijke voorstelling aan de bezoekers zou dus wederom per dia geschie den. Er waren in het vorige jaar 74 jubilarissen, die 25 jaar bij W.F. werkten, 21 met een 40-jarig dienstverband en er was 1 gouden jubilaris. Het Ge tuigschrift werd in de pauze aan alle betrokkenen uit gereikt. o Het feestelijke programma werd geopend door de

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 16