veilige chauffeurs bij W.F. OOK HIJ VERDIENT EEN PLUIM (^j|)NIEUWS 24 en veilig rijden van onze chauffeurs is tevens goodwill voor ons bedrijf Op 2 maart jl. kwamen 15 van onze bedrijfschauffeurs in de kamer van onze directeur, ir. B. Wilton, bijeen om uit diens handen het diploma „Veilig Rijden" van het Ver bond voor Veilig Verkeer en het bijbehorende speldje te ont vangen. Bij die gelegenheid wees de heer Wilton erop, dat het verwerven van dit di ploma tevens wel iets van de achtergronden onthult hoe en op welke wijze deze chauffeurs in het afgelopen jaar met hun voertuigen hebben gereden. ,,Ik weet uit eigen ervaring wat er op de weg gebeurt en door het verwerven van dit di ploma hebt u bewezen op alle momenten de verkeersveiligheid in acht te nemenzelfs daar, waar andere weggebruikers soms faalden. Dat men door het falen van anderen zelf wel eens pech kan hebben is overbe kend." Met nadruk wees de heer Wilton erop, dat het veilig- rijden van onze chauffeurs te vens goodwill voor ons bedrijf betekent en hij dankte hen voor de goede taakvervulling. Op de lijst met namen van deze 15 veilige rijders staat er één, die - spreker noemde hem de „lijstaanvoerder" - 10 jaar aan één stuk veilig heeft ge reden. Onze werknemer J. de Breems verloor in februari zijn porte- monnaie met inhoud. Ongeveer 1 uur nadat dit ge beurd was, kon hij zijn eigen dom al weer onbeschadigd in ontvangst nemen. Wat was het geval Een onbekend gebleven werk nemer had de portemonnaie gevonden. Daar er een ledig loonzakje in was opgeborgen, kon het verlorene in recordtijd via de afdeling Beveiliging aan de rechtmatige eigenaar worden terugbezorgd. Ook voor de on bekende, eerlijke vinder geldt: Ere, wie ere toekomt.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 26