Wie wordt „Miss W.F.?" De inrit Wie het nauwkeurig volgt, duizelt er van! Men kiest tegen woordig bij iedere gelegenheid een „Miss": miss Die, miss Dat, miss Zus, miss Zo. Er komt geen eind aan. Al die „miss"-verkiezingen brachten enkele van onze jonge werknemers op het leuke idee om zo iets ook bij ons eens te doen. Zij redeneerden als volgt: Op onze kantoren zijn veel jongedames werkzaam. Wij flinke, jonge knapen wagen er wel eens een oogje aan en vinden ze allemaal leuk, lief, mooi, aardig, schattig, enz. enz. (één hunner bracht het zelfs tot 23 heerlijke eigenschappen). Maar toch moet er één, de leukste, de liefste, de mooiste, enz. enz. (weer 23) zijn. Dat zouden wij nu zo graag eens zien vastgesteld. Is dit door een foto-wedstrijd uit te maken? Zo ja, kan en wil de Redactie dit organiseren en vaststellen? Wij laten het gaarne aan het rijpe en kunstzinnige oordeel van de redactieleden over. Tot zover het verzoek van bovenbedoelde werknemers. Ver eerd door dit vertrouwen heeft de Redactie zwaar over dit aanlokkelijke voorstel gepiekerd. Visioenen over het prettige van een juryschap gaven tenslotte de doorslag en éénparig was men van oordeel: Doen!! De redactie richt zich dus nu tot onze dames, die hier werk zaam zijn, met het verzoek tot uiterlijk 8 april a.s. een recente foto met opgave van naam, adres, leeftijd en naam van de af deling, waar inzendster werkzaam is, aan het Redactieadres (afdeling Sociale Zaken) in te zenden. In de linkerbovenhoek van de gesloten enveloppe a.u.b. vermelden: Verkiezing Miss W.F. Alles gaarne in blokletters. Beschadigt uw foto niet, dames De uitslag waarover niet kan worden gecorrespondeerd en waartegen geen beroep mogelijk is zal, mét foto van de uitverkorene in het W.F.-Nieuws worden gepubliceerd, als schriftelijke toestemming van de gegadigde door de Redactie is ontvangen. De Redactie zal, indien zij het nodig oordeelt, de winnares kunnen oproepen om origineel en foto te kunnen vergelijken. Zij, die na oproep, niet verschijnen, worden van de mededingsterslijst geschrapt. Het vaststellen van „Miss W.F." op bovenomschreven wijze, geschiedt met éénparigheid van stemmen. Daartoe kan maar éénmaal over één en dezelfde foto worden gestemd. Dit is het dan, dames! Doet u mee? Stuurt dan spoedig uw allermooiste foto in. De Redactie 1 april 1961 (jffjj) NIEUWS 26 U mag een linksgelegen inrit al leen inrijden indien het overige verkeer hierdoor niet gehinderd wordt. De Hoge Raad besliste indertijd dat, wanneer men een links gele gen inrit wil inrijden, men zich geheel aan de rechterzijde van de weg moet opstellen. Links voor sorteren is in zo'n geval dus ver boden! Als de rijbaan vrij van achterop komend verkeer is (óók langzaam verkeer) dan kunt u naar links oversteken om de inrit in te rijden. Deze manoeuvre dient snel uitge voerd te worden. Overigens meent de ANWB dat men er op drukke wegen of stra ten verstandig aan doet liever een (op de tekening slechts schetsma tig aangegeven) blokje om te rij den om de inrit aan de rechter zijde te krijgen. Deze mamer is de beste INRIT v-£i-TirwBi

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 28