VERENIGING J 3 e Lustrum Personeelsvereniging Afdeling O. A. Afdeling Handbal Programma april 1961 Mei 1961 ^NIEUWS Ofschoon er in onze Personeelsvereniging twee afdelingen (Harmonie en Mannenkoor) zijn, die op een veeljarig bestaan kunnen terugzien, is zij in het jaar 1946 haar werkzaamheden o.l.v. een overkoepelend Hoofdbestuur begonnen. Dit 15-jarig bestaan zal -indien de plannen werkelijkheid worden op enigszins feestelijke wijze worden gevierd. In een gecombineerde vergadering van Hoofdbestuur en Afde lingsbesturen is op 18 februari een werkplan vastgesteld en besloten, dat het H.B. de nodige stappen zal gaan doen om tot een waardige viering van het 3e lustrum te komen. Er zal een sportuitwisseling plaatsvinden tussen verschillende afdelingen van de Personeelsverenigingen van de N.D.S.M. en W.F. Voorstellen van het H.B. inzake andere festiviteiten wer den door de afgevaardigden gaarne overgenomen, terwijl uit de vergadering suggesties naar voren kwamen, die door het H.B. in principe werden aanvaard. In zijn openingswoord heeft de voorzitter, de heer C. Keyzer het aftreden van de heer P. Bergh (penningmeester H.B.) be kend gemaakt. De heer K. Gomes had zich bereid verklaard dit penningmeesterschap te gaan vervullen, met welke bestuurs- verandering de vergadering gaarne instemde. De heer Keyzer sprak woorden van dank aan het adres van de heer Bergh, die veel werk voor de P.V. heeft verricht en betreurde het, dat hij om gezondheidsredenen deze arbeid heeft moeten neer leggen. Tijdens zijn ziekte heeft de heer W. v. d. Noort veel van het verenigingswerk overgenomen. Ook hem dankt de voorzitter voor de wijze waarop dit is gedaan. Wij hopen t.z.t. op de viering van het 15-jarig bestaan via het W.F.-Nieuws terug te komen. „Als 't kindje binnenkomt", blij spel in vier bedrijven van André Roussin gebracht door „Mutua Amicitia". Kinderen beneden 14 jaar hebben beslist geen toegang. ,,Anny get your gun" (in kleuren). Een fantastische film van Buf falo's rondreizende wildwest show - een dolkomisch verhaal, in deze film vertolkt door: Betty Hutton - Howard Keel - Louis Calhern. Raadpleeg uw kaart en verzuim beslist niet deze avonden bij te wonen. Het Bestuur In de zaalhandbalcompetitie werd ons le herenteam kampioen van de le klasse afd. Rotterdam. Na een éénjarig verblijf in deze afde ling, komen wij het volgend sei zoen weer in de districts 2e klasse uit. Het le damesteam eindigde op de 4e plaats in de districts 2e klasse. De start van dit team was goed, maar de laatste wedstrijden werden verloren. Dames 2 behaalde maar twee punten en eindigde als laatste en moet het 't volgend seizoen een klas lager proberen. Heren 2 speelde een goede zaal competitie en eindigde op de 2e plaats. Dames junioren konden het kam pioenschap niet halen, maar was toch een geduchte tegenstandster. Adspirant-meisjes 1 verloor slechts 1 wedstrijd en werd met 10 pun ten uit 6 wedstrijden kampioen. Adspirant-meisjes 2, waarin onze jongste telgen uitkomen speelde ook aardige wedstrijden en ver loor steeds met klein verschil.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 33