Waarheen met Koninginnedag Komt U ook? Ouderavond 13 (^NIEUWS Als u nog langs de tafel met de glimmende examen stukken bent gelopen, gaan we deze praktijkhal ver laten en begeven we ons met deze leerlingen naar de gymnastiekzaal, waar de heer Van Maanen al op zijn mannen staat te wachten. Onze gymnastiekleraar heeft vele pijlen op zijn boog. Naast de zaalsport en gymnastiek heeft elke leerling ook nog een zwemuur per week in het Sportfondsen- bad en de veldsport wordt ook niet vergeten. Een zeer belangrijke pijl die de sportleraar in juli weer gaat afschieten is het Vormingskamp. De plannen zijn bijna rond, het kampterrein in Amerongen begint weer groen te worden en onze jongens worden verwacht in het mannenkamp De volgende maand gaan we eens kijken in de afde ling Plaatwerkers-Ijzerwerkers. Ouders, als u het nog niet wist: wanneer u een zoon heeft, die vooruit wil in de maatschappij, laat hem dan met de leiding van de Bedrijfsschool komen pra ten. Komt u zelf dan ook even mee? Natuurlijk naar het Harga-Sport Complex! Wat is daar dan te doen? Daar vindt de finale plaats van het Schoolvoetbal- toernooi, tussen de W.F.-Bedrijfsschool en het elftal van de Rijks-H.B.S. Beide elftallen werden no. 1 in hun poule, en gaan op Koninginnedag voor de ereplaats strijden. Ons tweede voetbal-elftal heeft de tweede plaats in zijn afdeling bereikt; voorwaar een goed resultaat. Ook de handballers hebben hun best gedaan en stonden met nog 1 wedstrijd te spelen op de 1ste plaats. De laatste wedstrijd tegen de Technische School zou het evenement van de dag worden, want die zouden we ook wel „even" verslaan. Wel, dit is iets anders uitgepakt dan we gedacht hadden. De Technische School liet een zeer enthou siast spelletje zien, dat ons totaal overblufte. Het gevolg was een 6 - 2 nederlaagMaar de klap kwam pas, toen bleek dat we met een gelijk aantal punten maar met een minder goed doelgemiddelde op de derde plaats kwamen. Proficiat Rehoboth Ulo en Technische School De 3de jaars Bankwerker Cor v. Dullemen heeft de foto's gemaakt. Fer van den Dood. 2de l.j. Bankwerken. Eerste voetbalelftal. Tweede voetbalelftal. Op donderdag 6 april, televisieavond bij uitstek, opende de heer Van der Jagt om 8.00 uur de tweede ouderavond van deze cursus. En hij deed dit voor een uitverkocht huis! Na een inleiding werden er een 50-tal kleurendia's vertoond, die een beeld gaven van de mogelijkhe den op onze school. Na het kopje koffie was er gelegenheid om met de Ieraren de Paas-rapporten te bespreken. Dat hiervan een goed gebruik gemaakt werd, bleek wel uit het late sluitingsuur. Hand bal elf tal.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 15