19 (^NIEUWS Belangstelling in de Koperslagerij. De heer Sparreboom heeft het gebruikelijke ge schenk (4-kleuren ballpoint) uitgereikt en hij deed dit vergezeld gaan van het cadeau geven van en kele suggestieve veiligheidsplaten. De veiligheids inspecteur wees er in zijn praatje op, dat er 3 punten zijn, die altijd in gedachten moeten worden gehouden, nl. punt 1 is Veiligheid, daarna volgen punt 2 Kwaliteit en punt 3 Kwantiteit. Eén der werknemers sprak namens de beide groe pen een dankwoord. 29 jeugdige W.F.-werknemers hebben van 19 tot en met 22 april in de Jeugdherberg „Putven" de jaarlijkse culturele dagen door gebracht. Dit jeugdverblijf is gelegen in de gemeente Chaam (N.-Br.), een welvarend en gastvrij dorp met een prachtige om geving. Bossen, vennen, heidevelden en akkers wisselen elkaar af en vooral de liefhebbers van wielerwedstrijden kennen de be faamde „Acht van Chaam", een wedstrijd in het begin van de maand augustus. In het programma worden de diverse evenementen opgesomd. De jongelui hebben o.a. onder deskundige leiding een bezoek gebracht aan het dorp Alphen (afgravingen) en aan de D.A.F. en zij heb ben persoonlijk kennisgemaakt met de bekende journalist, de heer Jan Goderie en geluisterd naar zijn „Praatje bij de haard". Door de heer C. de Wit werd een filmprogramma vertoond. Wij hopen in het meinummer uitvoeriger op deze gebeurtenis terug te komen. De kampleiding heeft goede moed om ook de jongelui te akti- veren voor het maken van „sterke verhalen".

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 21