VERENIGING Afdeling Harmonie Afd. O. A. Afd. Schaken Afd. Zwemmen Z.R.O. zivemcompetitie (^NIEUWS 26 Aan 'het met Pasen te Vlaardin- gen gehouden solisten-concours werd door enkele leden van onze Harmonie deelgenomen. De behaalde resultaten zijn: G. Struys - trombone lste afdeling, 65 punten, 2e prijs; J. J. Hardonk - klarinet lste afdeling, 77 punten, le prijs; (tevens hoogste aantal punten, dat in deze afdeling werd be haald). L. M. v. Os - alt saxofoon superieure afdeling, 77 punten, le prijs. Onze hartelijke gelukwensen aan deze heren voor de prachtige re sultaten. Het maartprogramma, gebracht door „Cabaret Florida" o.l.v. Kees Nouens, heeft de O. en A- leden, gedurende 6 avonden een gezellige ontspanning gebracht. De verschillende nummers, zoals de Ratini's (accordeon-duo); Ferry Dewes en Partner (Balance act), Les Tardona's (Trapze- nummer), Les Bollinie's (clown trio), de twee Tedsons (met draaiende borden), werden vlot en goed uitgevoerd, terwijl de conferencier, Harry Touw, de aanwezigen meermalen deed schateren. Jan Boeke zorgde voor goede muzikale begeleiding. „Een fijne avond", was het meer malen ongevraagd gegeven com mentaar. Mei-programma: „Anny get your gun" (in kleu ren). Een fantastische film van Buffa lo's rondreizende Wildwest show een dolkomisch verhaal in deze film vertolkt door: Bet ty Hutton, Howard Keel en Louis Calhern. Raadpleeg uw kaart en verzuim beslist niet deze avond bij te wonen. Het Bestuur De Bondscompetitie 1960-1961 behoort weer tot het verleden. Het heeft weinig gescheeld of ons le tiental zou zijn gedegra deerd; door echter de laatste wedstrijd met 7-3 te winnen, slaagden we erin onze plaats in de 2e klasse te behouden. Het tweede tiental boekte een beter resultaat door als derde in haar groep te eindigen. Het huishoudelijk Kersttournooi heeft niet het gehoopte resultaat opgeleverd. Telkens bleken er spelers verhinderd te zijn door nachtdienst en dergelijke om standigheden, zodat de geplande partijen niet steeds konden wor den gespeeld. Wij zullen in de toekomst proberen dit in andere banen te leiden, bijvoorbeeld zo als de Paaswedstrijden met de gong. Onze traditioneel geworden gongwedstrijd met Pasen bleek zeer in de smaak der spelers te vallen, gezien het feit dat er van de 31 leden 28 waren opgeko men! Zou een dergelijke op komst bij de huishoudelijke wed strijden onmogelijk zijn? De re sultaten in de Bondswedstrijden zouden ongetwijfeld aanzienlijk beter liggen dan nu. In de wedstrijden naar het Zwit sers systeem wordt ook fel ge streden en het laat zich nog niet voorspellen wie hier als no. 1 zal eindigen. Nu, schakers van W.F., u hebt weer iets van ons gehoord en uit het bovenstaande blijkt, dat we nog slechts enkele leden behoe ven om met drie in plaats van twee tientallen in de wintercom petitie te kunnen uitkomen. Wie is de eerste om zich aan te melden? Niet zo dringen, da mes en heren Het Bestuur Op 8 april werd in het Sport- fondsenbad Schiedam de derde zwemcompetitie van de Z.R.O. gehouden. Wij hadden met veel jonge zwemmers (sters) inge schreven en tot grote vreugde van de W.F.-supporters werden er zeer goede tijden gemaakt. Verschillende persoonlijke- en clubrecords sneuvelden dan ook. De tijd die Marian de Wit op de 50 m vrije slag maakte, was zó snel, dat zij het clubrecord, dat op naam van Willy Spijkhoven stond, in een tijd van 32.1 sec. ■verbeterde met 0.1 sec. Zij bezette hiermede de le plaats. Op hetzelfde nummer kwam Joke den Held tot een 2e plaats. Han Verheyden werd 2e op de 50 m vlinderslag. De belangrijkste uitslagen van deze avond waren: 50 m vlinderslag meisjes 12/13 jaar: Josée Knol, 44 sec. p.r.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 28