OFFICIËLE MEDEDELINGEN Wettelijke aansprakelijkheid Verkiezing groepscommissieleden Vakantie 1961 INHOUD Officiële mededelingen Wettelijke aansprakelijkheid omslag pag. 2 Product-specialist omslagpag. 2 Verkiezing groepscommissieleden omslag pag. 2 Vakantie 1961 omslagpag. 2 Werkclassificatie omslagpag. 2 Bouwnummer 774 pag. 1 Uit de Oude Doos (20) Hr. Ms. Onderzeeboten K XI, XII en XIII bouwnummers 294, 295 en 296 pag. 3 Schepen en postzegelspag. 6 5 jaar Ondernemingsraad IV.F. pag. 8 Plezier na het werk (8)pag. 9 Koninklijke onderscheidingen bij jubileumvieringpag. 10 Bedrijfsschool-nieuws. Hoe draait de Bedrijfsschool? II pag. 12 Waarheen met Koninginnedag? pag. 13 Komt u ookpag. 13 Ouderavond pag. 13 Het adoptieschip de ,.Videna" of: De naam van de W.F-bedrijfsschool ging 5 x over de 5 wereldzeeënpag. 14 Muziekpag. 14 Contact" Vereniging van Oud-leerlingenpag. 14 Afscheidpag. 15 In Memoriampag. 15 Het gele lichtpag. 15 Ideeënbuspag. 16 Veiligheidsnieuws pag. 18 Ordelijke opstelling van grondstoffen! pag. 18 Culturele dagen 1961pag. 19 Een film van en voor burger en militair pag. 20 Dames en techniekpag. 21 Excursies maart - aprilpag. 21 De Kinderboot De jonge machinistpag. 22 Wat moet ik doen. wat kan ik doen pag. 25 Vereniging W.F. Afdeling Harmoniepag. 26 Afdeling O. en Apag. 26 Afdeling Schakenpag. 26 Afdeling Zwemmenpag. 26 Enquete ,,De Kinderboot"pag. 27 Verkiezing Miss-W.Fpag. 27 Lentelochten-Vakantietochten pag. 27 Willy Wilton-Fondspag. 28 Personaliapag. 28 Tariefcommissiepag. 28 Dankbetuigingenpag. 28 Jubilarissen van de maand omslag pag. 3 REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter: leden: Redactie-adres: C. Keyzer L. Giphart J. Koppe B. Blommers Afdeling Sociale Zaken KOPIE VOLGEND NUMMER: De kopie voor het meinummer dient vóór 10 mei in het bezit van de redactie-com missie te zijn. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. De Directie brengt onder de aandacht van het personeel, dat het in verband met de bepalingen omtrent wette lijke aansprakelijkheid van de werkgever niet toegestaan is zich voor dienstgebruik van eigen motorvoertuigen (automobiel, motorfiets, bromfiets, scooter, e.d.) te be dienen, tenzij dit uitdrukkelijk met de werknemer is overeengekomen en voor verzekering wordt zorggedra gen. Als dienstgebruik worden niet beschouwd de ritten van huis naar het werk en omgekeerd. De Directie. o Met ingang van 28 maart 1961 hebben de volgende mu taties in de Machinefabrieken plaatsgevonden. De heer E. Smit, tot dusverre chef Gereedschap-Teken kamer, heeft de functie van Produkt-Specialist voor mo toren, turbines e.a. op zich genomen. Als zodanig is hij een staffunctionaris van de algemene bedrijfsleiding der Machinefabrieken te Schiedam en Rotterdam. De heer J. Soudijn treedt op als waarnemend chef Gereedschap-Tekenkamer Machinefabrieken. Opmerking. Om naamsverwarring te voorkomen wordt verzocht steeds de voorletters van de heren ir. F. C. Smit (algemeen bedrijfsleider M.F.en) en E. Smit te ver melden. Voor de dubbele vacature in Groepscommissie G werden geen vrije kandidaten gesteld, zodat de in bekendma king no. 386 genoemde kandidaten W. J. Faber (22-410) en A. v. d. Gaag (22-245) als gekozen zijn beschouwd. De werknemers, die voor de aanvang van de vakantie hun loon over de aaneengesloten vakantiedagen wensen te ontvangen, moeten daarvoor 8 dagen tevoren een aan vraag bij de afdeling Sociale Zaken indienen. Zij ont vangen dan bij de loonbetaling van de vrijdag, vooraf gaande aan hun vakantie, hun loon over de daaraan voorafgaande week en een bedrag, gelijk aan ongeveer 2 weken netto loon, zodat bij de loonbetaling uitbe taald wordt een bedrag gelijk aan 3 weken loon. Zij, die niet tijdig te kennen geven van deze regeling gebruik te willen maken, ontvangen slechts een bedrag gelijk aan 1 weekloon. WERKCLASS1FICA TIE Door bizondere omstandigheden is het niet mogelijk het 4e vervolgartikel over de Werk classificatie in dit nummer op te nemen. Het zal in het meinummer verschijnen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 2