Willy Wilton-fonds Personalia Tarief commissie Dankbetuigingen (^NIEUWS 28 Ontvangen: 793,05 Schiedam 49,90 Rotterdam 81,95 Fijenoord (opbrengst verkoop klein materiaal) Uitgaven: In de maand maart 1961 werd aan 97 leden van ons personeel in totaal 4056,09 uitgekeerd. Bevorderd tot onderbaas P. H. Ie Pair Afd. Gieterij H. Ruizenaar Afd. Koperslagers-Fitters W. L. Eikenbroek Afd. Koperslagers-Fitters A. van Pelt Afd. Koperslagers-Fitters Aangesteld tot leraar Bedrijfsschool J. van der Bend Afd. Draaiers-Bankwerkers Gepensioneerd per 31 maart 1961 H. Broere Onderbaas Vaartuigendienst A. Leentvaar Onderbaas Plaatwerkerij Gepensioneerd per 30 april 1961 A. F. van der Gaag Groepsleider Tekenk. Wtb. C. H. A. van Ameijde Baas Machinefabriek In verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is per onderstaande data eervol ontslag uit onze dienst verleend aan: H. H. Zabel el. monteur 27-3-1961 B. L. Oetker stellingm. bikker 8-4-1961 K. Kroon beveiliging 15-4-1961 H. Wessel electrisch lasser 6-5-1961 A. H. Th. Lucassen stellingm. bikker 6-5-1961 L. Bram le sjouwer 6-5-1961 Tot plaatsvervanger van het afgetreden lid, de heer P. Kooyman, is voor de afdeling Modelmakerij benoemd de heer R. de Haas (53 - 125). Hiermede betuig ik, mede namens verdere familie, mijn oprechte dank aan directie, chefs, bazen en collega s-onder- bazen voor de belangstelling en het medeleven, betoond tijdens ziekte, overlijden en teraardebestelling van mijn lieve man. Mevr. S. M. PLOEG-VERVOORT Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de cadeaus onder couvert ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. P. J. KASSEL Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de cadeaus onder couvert ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. J. M. ROKERS Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen, voorlieden en collega's voor de blijken van belangstelling, de cadeaus onder couvert en de bloemen, welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. A. M. v. d. GAAG Mede namens zijn vrouw en dochter, dankt ondergetekende allen, die zijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. M. A. VAN DE KOOY Mede namens mijn vrouw en kinderen, zeg ik u allen hartelijke dank voor de waarderende woorden en de belang stelling bij mijn 25-jarig jubileum. J. H. MAK Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en leden van het jubileumfonds voor de cadeaus onder couvert en de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. J. NOORDZIJ Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's, het bestuur en de leden van „De Tolerans" voor de belangstelling, de cadeaus en de bloemen, welke hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. W. NOORDZIJ Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn op rechte dank aan directie, chefs en personeel voor het ge schenk onder couvert, het prachtige cadeau en de vele blijken van belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. J. VISSER Hiermede betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan chefs, collega's en bootpersoneel voor de belangstelling, de cadeaus en de goede wensen bij zijn afscheid van de fa briek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. H. BROERE Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn op rechte dank aan directie, chef, bazen, collega's en de ver eniging „De Tolerans" voor de prachtige cadeaus, de bloe men en de blijken van belangstelling bij zijn afscheid in ver band met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. P. NIEUWPOORT Ondergetekende betuigt zijn oprechte dank aan alle col lega's enz. van magazijn Oost voor de verrassing bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. P. J. WALRAVEN Hiermede betuig ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en overig personeel voor de belangstelling, de bloemen en het cadeau onder cou vert, welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. C. DE GRAAF Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn harte lijke dank aan directie, bazen en collega's voor de belang stelling, de cadeaus en de bloemen welke ik mocht ont vangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. W. C. WITBERG Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van het Jubileumfonds, voor de belangstelling, de bloemen en de geschenken ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. F. W. J. BRÖKLING Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen en jubileumfonds afd. timmerlieden voor de blijken van belangstelling en de cadeaus onder couvert bij zijn 25-jarig jubileum. D. C. H. ROSS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 30