OFFICIËLE MEDEDELINGEN Personalia INHOUD Officiële mededelingen Bekendmaking betreffende de Teken kamer Scheepsmachines, omslag Bekendmaking betreffende afd. Sociale Zaken, omslag Bekendmaking betreffende het Labora torium omslag T.t.s. Armagnac" te water M.s. Katendrechtop officiële proef tocht jaarverslag in Ondernemingsraad Oversteken is opletten Werkclassificatie in ons bedrijf IV C.B.O.-Conferentie Ondernemingsraad en Deltawerken In Memoriam Personalia, omslag pag. 2 en binnenwerk Willy Wilton-Fonds Voor de blinden Eerlijk duurt het langst Uit de oude doos (21); Tankstoomschip B. Aug. Kessler", bouwnummer 183 Bedrijfsschoolnieuws: Hoe draait de Bedrijfsschool? lil Koninklijke Onderscheidingen Het eerste gouden W.F.-insigne met briljant uitgereikt Met pensioen Veiligheidsnieuws: De eerste veilig heidscompetitie aan boord van schepen Ongevallen met arbeidsonderbreking Victor Veiligheid Wil W.F. even helpen? Ze trokken er uit W.F.-praalwagens eerste prijs in Schiedam Plezier na het werk (9) De Kinderboot In de kinderbootkeuken Kantjil is de tijger te slim af Wat is drinkwater, gas, electriciteit Vereniging W.F. Afdeling Hoofdbestuur Afdeling Harmonie Afdeling Hengelsport Afdeling Zwemmen Excursies april-mei Dankbetuigingen Jubilarissen van de maand, omslag REDACTIE-COMMISSIE: pag. 2 pag. 2 pag. 2 pag. 1 peg- peg- peg- peg- pag. 10 pag. 13 pag. 13 pag. 13 pag. 13 peg. 13 peg. 14 pag. 18 pag. 20 pag. 20 pag. 20 pag. 22 pag. 22 pag. 24 pag. 24 peg- 26 pag. 28 pag. 29 pag. 30 peg. 31 pag. 32 peg- 34 pag. 34 peg- 33 peg- 33 pag. 36 peg- 36 peg- 3 voorzitter: leden: Redactie-adres: C. Keyzer L. Giphart J. Koppe B. Blommers Afdeling Sociale Zaken KOPIE VOLGEND NUMMER: De kopie voor het juninummer dient vóór 10 juni in het bezit van de redactie- commisie te zijn. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Bekendmaking betreffende de Tekenkamer Scheepsmachines. Aangezien de heer H. C. v. Wijngaarden binnen af zienbare tijd de pensioengerechtigde leeftijd zal berei ken, is in gezamenlijk overleg beslist dat met ingang van 1 mei 1961 de heer W. Zipp hem zal opvolgen als Chef van de Tekenkamer Motoren en Installaties. Onder deze Tekenkamer Scheepsmachines ressorteren thans de afdelingen Motoren, Turbines, Ketels, Instal laties, Reparatie, Archief en Lichtdrukkerij. Hiermede staat met ingang van genoemde datum alle personeel van genoemde afdelingen onder de leiding van de heer Zipp. De heer Van Wijngaarden zal met de afwikkeling van enkele bijzondere projecten belast blijven, waartoe een groep uit de tekenkamer onder zijn directe leiding gesteld zal worden. Bekendmaking betreffende afd. Sociale Zaken. Met ingang van 10 januari jl. is de heer M. Platje belast met de leiding van de afdeling Sociale Zaken. De heer Platje, die reeds 15 jaren als sous-chef van voormelde afdeling fungeerde, is thans 55 jaar en kan terugzien op een diensttijd bij onze onderneming van bijna 38 jaren. Bekendmaking betreffende het Laboratorium. Met ingang van 1 april 1961 is als Chef van het Laboratorium in dienst getreden de heer Ir. C. Drayer. Het ligt in de bedoeling onder zijn leiding het Labo ratorium een ruimer werkterrein te geven en het daarmee onder de naam „Wetenschappelijke Afdeling" tevens in te zetten voor het uitvoeren van metingen en adviseren bij spannings- en trillingsproblemen. (Personalia vervolg pag. 13)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 2