W.F.-praalwagens eerste prijs in Schiedam (^NIEUWS 28 Bijna 40 praalwagens vormden op de avond van 5 mei in Schiedam een fantastisch verlichte stoet en uit deze zou een jury de prijswin naars aanwijzen. Een moeilijke op gave! Daarom was het voor W.F. nog meer eervol toen de beide wagens van ons bedrijf voor een eerste prijs in aanmerking kwa men. Tevens werd beslag gelegd op de wisselbeker van de H.A.V.- Bank. Op de foto's ziet men dit tweetal. Uit de woorden „Inspanning" en „Ontspanning" kan men afleiden wat de heer P. Rietveld voor ogen stond, toen hij aan het ontwerp van de wagens ging beginnen. En hetgeen hij bedoelde uit te druk ken, is naar onze mening volko men gelukt. „Het is vanzelfsprekend niet voldoende als men een bepaald idee heeft. Het moet uitvoerbaar zijn in het raam van soms beper kende mogelijkheden. En men moet goede medewerkers hebben. Mensen, die men, zoveel mogelijk, hun eigen gang kan laten gaan. Het is geheel door onze eigen mensen uitgevoerd. Bij het uitwer ken van mijn ontwerp heb ik met de heer F. Vogel overleg gepleegd hoe een en ander i.v.m. de Sloem- versiering het best kon worden gerealiseerd. Ook hier liep alles naar wens. Een 10-tal vrijwilli gers voor de „bemanning" van de wagens was gauw gevonden en ik stel hun gegeven medewerking bijzonder op prijs. Bij zulke karweitjes als praalwa gens opbouwen loopt echter niet altijd alles op rolletjes. Men moet soms wel heel erg improviseren en toen wij die vrijdagavond na uren en uren van inspannend werk om 10 minuten over 8 uur klaar waren, konden wij nog precies op tijd aan de start verschijnen. Maar ja, een eerste prijs verdienen en. krijgen, gaat echt niet zonder moeite," aldus de heer Rietveld, die wij met zijn medewerkers ge lukwensen met het succes.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 32